Kaip padidinti lankytojų srautą internetinėje svetainėje?

Kaip padidinti lankytojų srautą internetinėje svetainėje? post thumbnail image

Galbūt nesenai susikūrėte gražią internetinę svetainę? Tuomet puiku, tačiau niekam ji nėra įdomi, jeigu Jūs neatlikote SEO. Mes atskleisime kelias gudrybes, kurios pakilti ,,Google”, ,,Yahoo” , ,,Bing” ir kitose paieškos sistemose, kad Jūsų svetainė taptų matoma.

Sukurti internetinį puslapį galima dėl daugybės skirtingų priežasčių. Galbūt norite parduoti tam tikrą produktą, o gal norite siūlyti savo paslaugas arba dalintis savo įrašais. Tačiau iš internetinio puslapio nebus jokios naudos, jeigu jame nesilankys žmonės. Jeigu norite padaryti savo svetainę matomą, tuomet neišvengsite SEO. Norint gauti didžiausios naudos, svarbu, kad Jūsų svetainė būtų pirmame paieškos puslapyje.

Sukurkite gerai suprojektuotą puslapį

Jeigu jūsų puslapis užima daug vietos ir jame yra daug failų, tuomet siūlome pagalvoti apie svetainės schemos sukūrimą. Tai yra svetainės žemėlapis, kuris leidžia paieškos sistemoms nuskaityti Jūsų puslapius ir juos indeksuoti. Be to, jūsų svetainė turi paskatinti vartotojas, kad jie skaitytų ir dalintusi Jūsų turiniu. Stenkitės savo įrašuose panaudoti nuorodas, kurios nukreiptų į kitą straipsnį arba produktą / paslaugą.

Seno tipo svetainės yra vengiamos ir nauji lankytojai tiesiog išeis, net joje nenaršę. Kiekvienas lankytojas nori matyti gražų puslapį, kuriame galėtų lengvai ir patogiai naršyti.

Sutelkite dėmesį į konkrečią temą

Paieškos sistemos stengiasi žmonės nukreipti į autoritetingiausius ir teisingiausius rezultatus. Todėl jeigu esate tam tikros temos svetainės turėtojas, stenkitės kurti vienos temos turinį. Jeigu Jūsų puslapis susijęs su automobiliais, tuomet kelkite turinį susijusį su jais.

Pasirinkite tinkamus raktažodžius

Kuomet turite išsirinkę tinką svetainės temą, tuomet ir raktinius žodžius bus parinkti lengviau. Raktiniai žodžiai yra pagrindiniai žodžiai, kurie nukreips žmonės į Jūsų svetainę. Turėtumėte optimizuoti raktinius žodžius, kad jie atitiktų žmonių paieškas. Jeigu parduodate naudotus automobilius, tuomet jūsų raktažodžiai turėtų būti ,,automobiliai” , ,,naudoti automobiliai”.

Internete galite rasti ,,Keyword Planner” įrankį, kuris yra visiškai nemokamas ir Jums parodys labiausiai ieškomus raktažodžius.

Automobilių tematikos raktiniai žodžiai

Automobilių tematikos raktiniai žodžiai

Šioje nuotraukoje matomi specifiniai raktažodžiai, kurie naudojami būtent automobiliams. Jūs galite pamatyti, kiek ir kokio raktažodžio žmonės ieško per pastarąjį mėnesį.

Daugiau patarimų apie raktažodžio pasirinkimą galite rasti: ,, Kaip pasirinkti tinkamą raktažodį SEO optimizavimui?” straipsnyje.

Kurkite kokybišką turinį

Kokybiškas turinys taipogi smarkiai įtakoja SEO. Kuomet rašote tinklaraščio įrašus, svarbu antraštėse naudoti klausimus, kuriuos paskui atsakysite su paprastu paragrafu. Užuot rašė vien apie automobilio variklį, galite paskelbti straipsnį ,, 5 transmisijos remonto pagrindai” arba ,, dalykai kurių nežinojote apie variklio purkštukus”.

Paieškos sistemos teikia pirmenybę svetainėms, kurios pastoviai kuria naują turinį. Jokiais būdais nekopijuokite ir neįklijuokite turinio iš kitų internetinių svetainių. Už tokius dalykus, Jūsų svetainė bus baudžiama ir teksto autoriai gali kreiptis į teismą dėl autorinių teisių pažeidimo.

Stenkitės nuolatos atlikti atnaujinimus savo puslapiuose, bei visai nesvarbu ar tai būtų straipsniai ar produktai.

Norint sukurti autoritetingą puslapį, svarbu, kad gautumėte nuorodų ir iš kitų internetinių puslapių. Tuomet paieškos varikliai aptinka nuorodas iš kitų portalų ir laiko Jūsų svetainę patikimesne, todėl kelia į aukštesnes pozicijas.

Kurkite patrauklius puslapių pavadinimus ir antraštes

Puslapio pavadinimas ir antraštės yra labai panašūs, tačiau skirtingi būdai, kurie padės pritraukti daugiau lankytojų. Puslapio pavadinimas yra skirtas, kad pritraukti žmones, o antraštės skirtos asmenims, kurie atidaro Jūsų svetainę.

Įsitikinkite, kad tekste esančios antraštės atitinka pačio puslapio pavadinimą. Nevadinkite straipsnio ,,SEO” , jeigu jo antraštėse nebus jokios informacijos apie tai. Tokiais atvejais paieškos sistemos gali Jus nubausti ir prarasite savo SEO reitingą.

Optimizuokite savo paveikslėlius

Naudojant daugiau paveikslėlių, Jūs paverčiate savo internetinį puslapį patrauklesniu. Taipogi paveikslėliai padeda paryškinti parduodamus produktus, paslaugas ir suskaido tekstą į tam tikrus blogus, kad skaitytojams būtų įdomu. Nuotraukos yra svarbu, todėl nepamirškite jų optimizuoti.

Pirmiausia sumažinkite paveikslėlių dydį kiek įmanoma labiau. Kiekvienas paveikslėlis negali užimti daugiau nei vienas megabaitas. Stenkitės padaryti, kad jis užimtų vos keliasdešimt kilobaitų. Norint geriausiai optimizuoti paveikslėlį, siūloma naudoti .WEBP formatą. Dideli paveikslėliai gali užimti daug vietos, o tai tik pailgina puslapio krovimo laiką.

Nuotraukos dydis internetinėje svetainėje

Šio paveikslėlio dydis yra optimizuotas, tačiau nepamirškite naudoti tinkamų ,,Alt” atributų, antraščių ir aprašymų. Tokio tipo aprašymai padeda paieškos sistemoms suskaidyti nuotraukas į tam tikras kategorijas. ,,Alt” atributams siūloma naudoti ne daugiau nei 125 simbolių.

Sumažinkite svetainės krovimosi laiką

Net 53 procentai mobiliųjų auditorijų palieka svetainę, jei jos krovimas trunka ilgiau nei tris sekundes. Svetainės krovimo laikas turi būti kuo mažesnis, kitaip prarasite didžiąją dalį savo lankytojų. Savo internetinės svetainės greitį galite matuoti su ,,Google PageSpeed Insights” arba ,,GtMetrix”.

Jeigu naudojate ,,Wordpress” , tuomet siūlome pašalinti visus nereikalingus įskiepius, kurie tik apkrauna Jūsų internetinę svetainę. Taipogi siūlome naudoti ,,LiteSpeed Cache” arba ,,WP-Rocket” įskiepius, kurie gali optimizuoti Jūsų puslapį.

Rašykite informatyvius ,,Meta” aprašymus

Meta aprašymai yra fragmentai, kuriuos turi kiekvienas puslapis HTML kode. Tai yra tam tikro puslapio paaiškinimas, kurio ilgį turėtų sudaryti ne daugiau nei 150 simbolių, kitaip jie netilps.

Meta Title paaiškinimas

Meta Title paaiškinimas

Dauguma turinio valdymo sistemų leidžia redaguoti šiuos aprašymus, nesigilinant į HTML. Jeigu naudojate ,,Wordpress”, tuomet galite atsisiųsti įskiepį ,,Yoast SEO” kuris leis redaguoti tokio tipo aprašymus nelendant į kodą.

Puslapių susiejimas

Jūsų puslapis įgyja paieškos variklių autoritetą, kai kitos svetainės pateikia nuorodas iš išorės į Jūsų internetinį puslapį. Tai vadinama atgalinėmis nuorodomis, kurių Jūs nesukontroliuosite. Tam dažniausiai yra naudojami SEO tekstai. Taipogi galite savo įrašuose naudoti nuorodas, kurios susies panašius straipsnius ir pritrauks daugiau lankytojų į svetainę.

Vidinės nuorodos turėtų būti taupiai naudojamos. Negalite apkrauti pastraipos vien su nuorodomis, kitaip jas atmes paieškos sistemos. Nepamirškite įsitikinti, kad pridėjote gerą nuorodą, kitaip iš jų nebus jokios naudos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post