Kaip pasirinkti tinkamą raktažodį SEO optimizavimui?

Kaip pasirinkti tinkamą raktažodį SEO optimizavimui? post thumbnail image

Jeigu nesate pirmame paieškos sistemos puslapyje, tuomet maža tikimybė, kad galėti pritraukti naujų klientų. Todėl verslininkai dažnai klausia ,,Kaip pasirinkti tinkamą raktažodį SEO optimizavimui?” Kokie raktiniai žodžiai galėtų būti tinkamiausi Jūsų verslui?

1. Išanalizuokite paieškos tikslą

Paieškos tikslas padeda lengviau nustatyti raktažodžius, atsižvelgiant į žmonių paieškas. Jie dažniausiai gali būti priskirti į tris skirtingus tipus:

  1. Komercinis – noras pirkti.
  2. Informacinis – norimo prekės / paslaugos tyrinėjimas.
  3. Navigacija – noras rasti nuorodą į kitą puslapį.

Norint rasti tinkamiausius žodžius su geriausiais rezultatais, jums teks galvoti kaip klientui. Tarkime ,,pirkti pigų siurblį” gali labai skirtis nuo užklausos ,, sugedęs siurblys”. Vienas raktažodis yra komercinis, o kitas informacinis. Idealiausia visuomet pasiūlyti turinį visose trijose srityse, kad galėtumėte pritraukti potencialių klientų. Jūsų raktiniai žodžiai bus pritaikomi skirtingiems nukreipimams, tarkime puslapiams arba tinklalapiams, kuriems būtų skirti šiems raktažodžiams.

Informacinės paieškos atveju, jūs turėtumėte pateikti unikalų turinį, kuris būtų susijęs su raktažodžiu.

2. Supraskite raktinių žodžių tipus

Prieš pasineriant į raktinių žodžių tyrimą, pirmiausia turėtumėte apgalvoti apie tris skirtingus tipus.

  • Pagrindiniai raktažodžiai – skirti vienam arba dviem žodžiam, kurie pateikia daugybę paieškos rezultatų. Tarkime ,,Gimtadienio atvirukai” pateikia 197 000 puslapių.
  • Turinio raktiniai žodžiai – yra ilgesni ir turi du – tris žodžius. ,,Mamos gimtadienio atvirukai” dabar rodo 114 000 puslapių.
  • Ilgi raktiniai žodžiai – sudaro keturi žodžiai ir daugiau. Jie duoda tikslius rezultatus ieškantiems asmenims. Tokio tipo paieškomis naudojasi vis daugiau asmenų.

Kaip jau pastebėjote, labai sunku įsivertinti pagrindinius raktinius žodžius. Tačiau lengviau ir produktyviau sutelkti dėmesį į ilgus raktinius žodžius.

3. Raktinių žodžių planavimo įrankiai

Vienas iš geriausių patarimų, kaip pasirinkti tinkamus raktinius žodžius, tai žinoti nuo ko pradėti. ,,Google raktinių žodžių planavimo” įrankis yra nemokamas ir leidžia plačiau sužinoti apie raktinius žodžius. Juos galite pasiekti ,,Google Ads” platformoje. Tačiau nekurkite skelbimo, o tiesiog pasinaudokite planavimo įrankiu, kuomet reikės suvesti pagrindinę frazę.

Rezultatuose jums bus parodyta, kiek asmenų per kiek laiko ieškojo tų raktinių žodžių. Taip pat parodys susijusias frazes su jūsų turiniu. Tuomet galėsite plačiau orientuotis į didesnį kiekį raktinių žodžių.

4. Ištirkite savo konkurentus

Kitas puikus būdas, tiesiog atrasti tinkamus raktinius žodžius savo konkurentų internetiniuose puslapiuose. SEMRush yra puikus įrankis, kuris padės analizuoti konkurentus ir jų gaunamą srautą. Taip pat su šiuo įrankiu suprasite reitingo pozicijas. Su juo bus lengviau suformuoti savo strategiją. Šis įrankis yra mokamas, todėl dauguma įmonių samdo SEO agentūras, kad jos atliktų šį tyrimą už juos.

5. Raktiniai žodžiai ir medija

Raktinių žodžių įtraukimas į turinį gali pareikalauti kūrybingumo ir įgūdžiu. Dauguma svetainių į savo turinį įtraukia raktinius žodžius ir tikisi geriausio. ,,Google” aktyviai taikosi į puslapius, kurie užpildyti šlamštu, o tuomet juos pašalina arba pradeda reitinguoti itin į žemas pozicijas. Labai svarbu į savo tekstą įtraukti tinkamų raktinių žodžių ir susijusių frazių derinius. Priešingu atveju, jūs tiesiog išvaistysite savo laiką. Suderinus mediją ir raktinį žodį, jūs galite pasiekti labai aukštas pozicijas.

6. Atlikite puslapių nukreipimus

Norint atlikti kokybiškus puslapio nukreipimus, jums būtina pasirinkti tinkamus raktinius žodžius, kitaip jie nebus naudingi. Nukreipimo puslapyje turi būti parodomas tikslinis turinys, todėl svarbu jį tinkamai optimizuoti ir susieti su raktiniais žodžiais. Jeigu nežinote kaip tai padaryti, visuomet galite nusamdyti profesionalus, kurie jums paaiškins kas yra ,,SEO tekstai” ir kaip jie veikia.

Rinkdamiesi tinkamus raktinius žodžius su nukreipimais, ,,Google” galės padidinti ne tik jūsų puslapio reitingą, tačiau jį optimizuoti ir iškelti į aukštesnes pozicijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

SEO Patarimai padėsiantys iškelti puslapį į aukštesnes pozicijas

Kaip padidinti lankytojų srautą internetinėje svetainėje?Kaip padidinti lankytojų srautą internetinėje svetainėje?

Sužinosite Sukurkite gerai suprojektuotą puslapįSutelkite dėmesį į konkrečią temąPasirinkite tinkamus raktažodžiusKurkite kokybišką turinįKurkite patrauklius puslapių pavadinimus ir antraštesOptimizuokite savo paveikslėliusSumažinkite svetainės krovimosi laikąRašykite informatyvius ,,Meta” aprašymusPuslapių susiejimas Galbūt nesenai susikūrėte