Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių optimizacijų SEO dalyje. Atgalinės nuorodos yra gaunamos iš skirtingų puslapių, kurie turi stiprius SEO rodiklius ir unikalų turinį.

Kas yra atgalinės nuorodos?

Gal kažkada esate girdėję apie SEO nuorodas, tai yra tas pats dalykas kaip atgalinės nuorodos. Kitame puslapyje yra patalpinamas jūsų norimas raktažodis su aktyvia nuoroda, kad ant nuorodos paspaudus būtų nukreipiama į jūsų internetinį puslapį. Tai yra viena iš pagrindinių reitingavimo priemonių visose paieškos sistemose. Jei jūsų puslapis yra gerai optimizuotas ir turi daug stiprių atgalinių nuorodų, tuomet jis turės aukštas pozicijas.

Kokios gali būti atgalinės nuorodos?

Pasistengsime jums kuo paprasčiau paaiškinti apie visas galimas nuorodas į jūsų puslapį ir kokią reikšmę jos turi.

 • Do Follow nuorodos : kuomet koks nors puslapis nukreipia tiesiogiai į jūsų puslapį su sekimu, kad paieškos sistemos aptiktų jūsų nuorodą. Iš tokios nuorodos jūs gaunate daugiausiai naudos.
 • No Follow nuorodos: tai panašiai kaip ankščiau minėta nuoroda, tačiau be sekimo. Tokia nuoroda paieškos sistemose nesuteikia jums naudos.
 • Vidinės nuorodos: tokios nuorodos yra naudojamos viename domene. Tarkime šiame puslapyje panaudojama nuoroda ,, SEO Straipsnių rašymas “ , o tame puslapyje yra panaudojamos dar kitos nuorodos. Tai yra vieno domeno susiejami puslapiai kartu.
 • Žemos kokybės nuorodos: tokios nuorodos dažniausiai yra gaunamos iš brukalo svetainių, kuriuos gali suteikti jūsų puslapiui tik žalos.

Atgalinių nuorodų nauda

Be atgalinių nuorodų, tikriausiai net neegzistuotų internetiniai puslapiai. Kadangi jie padeda paieškos sistemoms atrasti naujus puslapius ir juos indeksuoti į viršų. Jeigu mums reikėtų kokios nors svetainės, ją rasti būtų tikrai labai sunku. Internete galite rasti milijonus puslapių, tačiau kokybiško tik gali būti dalis. Pagal atgalines nuorodas sistema gali atrinkti apie ką yra sudarytas turinys.

Iš kur galima gauti nuorodų?

Gauti nuorodų galima iš labai daug šaltinių.

 • SEO straipsnių – jeigu turite SEO straipsnių, visuomet juos talpinsite kokiuose nors kataloguose, o jūsų straipsnyje bus įterpiama aktyvi nuoroda ant jūsų raktažodžio.
 • Skelbimai – kai keliate skelbimus į internetinius puslapius, dažnai galite rasti skiltelę ,,Tinklalapis“ ir jame įveskite savo internetinio puslapio adresą arba į keliamą produktą nuorodą.
 • Svetainės – dauguma puslapių pardavinėja atgalines nuorodas, kuomet įsigysite atgalinę nuorodą, tame domene gausite atgalinę nuorodą. Tačiau atgalinės nuorodos nėra pardavinėjamos visam gyvenimui, o tik tam tikram laikotarpiui. Tarkime įsigysite atgalinę nuorodą metams, tuomet po metų, ten nebebus jūsų nuorodos.
 • Komentarai – kai rašote kokius nors komentarus po puslapiais arba straipsniais, jums reikia užpildyti vardą, elektroninį paštą ir rekomenduojama įvesti svetainę. Kai įvesite savo svetainę, iš komentaro gausite atgalinę nuorodą.
 • Forumai – forumuose galite naudoti profilio parašą , kuriame įterpiate atgalinę nuorodą. Taip pat diskutuodami forumuose jūs galite savo tekste įterpti aktyviąją nuorodą.

Kokias atgalines nuorodas galite pasiūlyti?

Šiuo metu mes jums galime pasiūlyti atgalines nuorodas mūsų kataloguose. Atgalinės nuorodos yra talpinamos dešiniajame valdiklyje, kad visi lankytojai galėtų matyti jūsų raktažodį. Nuolatos atnaujiname informaciją apie domenų DA ir PA. Kuomet pasipildome naujais portalais, visuomet juos čia pridedame.

 

Nuoroda

DAPAMT
TarpFest.lt21283
Auto-usa.lt17313
Baltameska.lt15212
Scsuduva.lt14262
Sib.lt17182
Veikla24.lt9242
Zibainis.lt21263
Gyviau.lt19253
Grundolita.lt15172
Iksc.lt22282
Icem.lt23253

Kokios kainos šių atgalinių nuorodų?

Kaina priklausys nuo jums dominančios svetainės. Norėdami sutaupyti, rekomenduojama įsigyti paketą. Visos atgalinės nuorodos bus talpinamos dešinėje pusėje prie partnerių skilties. Paketus turime net tris:

 • 3 mėnesių paketas – šio paketo kaina 40 eurų. Jūsų norima atgalinė nuoroda talpinama visuose portaluose 3 mėnesiams.
 • 6 mėnesių paketas – šio paketo kaina yra 70 eurų. Jūsų norima atgalinė nuoroda bus patalpinta 6 mėnesiams.
 • 12 mėnesių paketas – šio paketo kaina yra 120 eurų. Jūsų atgalinė nuoroda bus patalpinta visuose mūsų kataloguose metams.

Taip pat galite įsigyti ir atskirą atgalinę nuorodą norimuose portaluose. Norėdami talpinti tik viename puslapyje arba keliuose, susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime geriausią pasiūlymą.

Pigesnės nuorodos

Taip pat galime jums pasiūlyti nuorodas iš SEO straipsnių. Jeigu turite unikalių tekstų, kurie niekur nebuvo talpinti, tuomet galite rasti mūsų visą sąrašą kuriame galite talpinti straipsnius ir gauti atgalines nuorodas, tačiau jos neteiks tiek daug naudos. Straipsnių katalogus galite rasti – > SEO straipsnių talpinimas , nuslinkus iki puslapio apačios.

Jeigu jus domina jūsų puslapio iškėlimas į viršų, siūlome pasinaudoti ir kitomis mūsų siūlomomis SEO paslaugomis.