Integracija su kurjerių tarnybomis

Integracijos el. parduotuvėms

Mūsų integracijos sprendimai elektroninėms parduotuvėms suteikia galimybę lengvai sujungti įvairias sistemas ir programinę įrangą, užtikrinant veiklos efektyvumą, automatizaciją ir aukščiausios kokybės vartotojo patirtį.

Buhalterinės apskaitos integracija

Buhalterinės apskaitos integracija

Buhalterinė integracija padės susieti jūsų elektroninės parduotuvės veiklą su „Saskaita123“ buhalterinės apskaitos programine įranga. Tai reiškia, kad kiekvienas kliento atliktas pirkimas jūsų svetainėje automatiškai generuos sąskaitą faktūrą „Saskaita123“ sistemoje, užtikrindamas sklandų, efektyvų ir klaidų atžvilgiu minimalų finansinių operacijų apdorojimą. Ši integracija ne tik sutaupo brangų laiką, skiriamą rankiniam duomenų įvedimui ir apskaitai, bet ir mažina žmogiškųjų klaidų tikimybę, garantuodama didesnį duomenų tikslumą ir patikimumą. Taip pat, automatizavus sąskaitų faktūrų išrašymo procesą, pagerėja klientų aptarnavimo kokybė, kadangi finansiniai dokumentai pateikiami greitai ir sklandžiai. Mūsų sprendimas yra idealus įrankis verslams, norintiems optimizuoti savo finansinius procesus ir užtikrinti aukštesnį darbo našumą.

Kainos.lt ir Kaina24.lt integracija

Padėsime jūsų elektroninei parduotuvei integruotis su lyderiaujančiomis kainų palyginimo svetainėmis Kainos.lt ir Kaina24.lt. Tai leidžia automatiškai sinchronizuoti jūsų produktų asortimentą, kainas ir aprašymus su šiomis platformomis, užtikrinant, kad jūsų prekės visada būtų matomos potencialiems pirkėjams, ieškantiems geriausių pasiūlymų internete. Ši integracija padeda padidinti jūsų prekių matomumą, pritraukti daugiau lankytojų į jūsų svetainę ir skatina pardavimų augimą, pateikiant jūsų pasiūlymus šalia konkurentų produktų ir leidžiant pirkėjams lengvai palyginti kainas. Tai efektyvus būdas pasiekti didesnę auditoriją ir optimizuoti pardavimų strategiją.

Integracija su kurjerių tarnybomis

Integracija su kurjerių tarnybomis

Kurjerių tarnybų integracijos leidžia jūsų elektroninei parduotuvei tiesiogiai bendrauti su pirmaujančiomis kurjerių tarnybomis, automatizuojant siuntų pristatymo procesą. Tai reiškia, kad kiekvienas užsakymas iš karto perduodamas į kurjerių tarnybos sistemą, leidžiant greitai ir efektyviai tvarkyti pristatymus, sekti siuntas realiu laiku ir suteikti klientams tikslią informaciją apie jų užsakymų būseną.

Elektroninių atsiskaitymų integracija

Elektroninių atsiskaitymų integracija

Suteikiame galimybę integracijai tarp jūsų elektroninės parduotuvės ir pirmaujančių elektroninių atsiskaitymo sistemų, užtikrinant patogų ir saugų mokėjimų priėmimą iš klientų. Tai leidžia automatiškai apdoroti atsiskaitymus realiu laiku, teikiant platų mokėjimo būdų pasirinkimą ir garantuojant aukščiausio lygio finansinio saugumo standartus. Integracija su mūsų paslauga reiškia, kad jūsų verslas gali sklandžiai priimti mokėjimus iš įvairių šaltinių, įskaitant kreditines korteles, banko pervedimus ir elektronines pinigines, suteikiant jūsų klientams lankstumą ir patogumą atsiskaitymo proceso metu.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
Sutinku