Internetinių svetainių kūrimas

Teikiame aukštos kokybės internetinių svetainių kūrimo paslaugas, skirtas padėti Jūsų verslui ar asmeniniam projektui augti ir klestėti. Mūsų komanda susideda iš talentingų dizainerių, programuotojų ir turinio kūrėjų, kurie su aistra ir atsidavimu dirba siekdami patenkinti Jūsų poreikius ir lūkesčius.

internetinių svetainių kūrimas

 1. Responsive dizainas: Sukursime svetainę, kuri puikiai veiks visuose įrenginiuose – nuo kompiuterių ir planšetinių kompiuterių iki išmaniųjų telefonų.
 2. SEO optimizacija: Padėsime Jūsų svetainei pasiekti aukštesnę poziciją paieškos sistemose, taikydami geriausias SEO praktikas ir užtikrindami, kad Jūsų svetainė būtų lengvai rasta internete.
 3. Turinio valdymo sistemos (TVS) integracija: Leisime Jums lengvai valdyti ir atnaujinti savo svetainės turinį, integruodami populiariausią turinio valdymo sistemą – ,,WordPress”.
 4. E-parduotuvių kūrimas: Jeigu planuojate prekiauti internetu, sukursime Jums patrauklią ir funkcionalią e-parduotuvę, integruodami įvairias mokėjimo ir pristatymo galimybes.
 5. Socialinių tinklų integracija: Padėsime Jums užmegzti ryšį su savo klientais, integruodami socialinius tinklus, tokius kaip Facebook, Instagram ir kitus, į Jūsų svetainę.
 6. Priežiūra ir techninė parama: Kad suteikti funkcionalų veikimą internetinės svetainės, mes galime pasiūlyti Jums internetinių svetainių priežiūros ir administravimo paslaugas.
 7. Hostingas ir domeno registracija: Pasirūpinsime Jūsų svetainės talpinimu patikimame serveryje bei domeno registracija, kad Jūsų projektas būtų lengvai pasiekiamas internete.
 8. Tinklarasčių ir naujienlaiškių integracija: Padėsime Jums sukurti įtraukiantį ir vertingą turinį, kad galėtumėte bendrauti su savo klientais per tinklaraščius ir naujienlaiškius.
 9. Svetainių analitika: Integravę įrankius, tokius kaip Google Analytics, suteiksime Jums svarbių duomenų apie Jūsų svetainės lankytojus, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus ir tobulinti savo paslaugas.
 10. Interaktyvūs elementai: Įtrauksime į Jūsų svetainę įvairius interaktyvius elementus, tokius kaip animacijas, galerijas, vaizdo įrašus ir atsiliepimų skyrius, kad lankytojai galėtų visapusiškai patirti Jūsų pasiūlymą.
 11. Įvairių kalbų palaikymas: Jeigu norite, kad Jūsų svetainė būtų prieinama keliomis kalbomis, mes galime padėti ją lokalizuoti ir pritaikyti skirtingoms rinkoms, kad Jūsų paslaugas galėtų pasiekti platesnį klientų ratą.
 12. Svetainės greičio optimizavimas: Mes užtikrinsime, kad Jūsų svetainė veiktų greitai ir be problemų, kad lankytojai galėtų greitai rasti tai, ko ieško, o paieškos sistemos vertintų Jūsų svetainę aukščiau.
 13. Mokymai ir konsultacijos: Jei norite išmokti valdyti ir tobulinti savo svetainę patys, mes galime teikti mokymus ir konsultacijas, kurios padės Jums įgyti reikiamus įgūdžius ir žinias.

Kita informacija

Mes suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus ir turi skirtingus poreikius bei lūkesčius, todėl siekiame teikti lanksčias ir pritaikomas paslaugas, atitinkančias Jūsų individualius reikalavimus. Mūsų prioritetu yra užtikrinti, kad Jūsų svetainė atspindėtų Jūsų viziją ir padėtų pasiekti tikslus.

Mūsų tikslas yra ne tik sukurti aukštos kokybės internetines svetaines, bet ir užmegzti ilgalaikius santykius su savo klientais, teikiant nuolatinę paramą ir konsultacijas. Mes suprantame, kad interneto pasaulis nuolat keičiasi ir vystosi, todėl esame pasirengę prisitaikyti prie naujų tendencijų ir technologijų, kad Jūsų svetainė visada būtų aktuali ir konkurencinga.

Dėl savo paslaugų kokybės, profesionalumo ir patirties esame pasiruošę padėti Jums sėkmingai įgyvendinti savo internetinįprojektą. Mes įgyvendiname svetaines nuo paprastų asmeninių tinklalapių ir mažų verslų iki didelių e-parduotuvių ir korporatyvinių svetainių, visada laikydamiesi aukštų standartų ir garantuodami puikų rezultatą.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
Sutinku