Patikima Google Ads reklama

Pavargote nuo neveikiančios Google Ads reklamos? Mes esame tam, kad galėtume Jums padėti. Mūsų komandos nariai nuolatos seka Google reklamos naujoves, kad užtikrintų aukščiausios kokybės paslaugas.

Daugiau užklausų ir pardavimų
Patikima reklama
Profesionalus projekto vadovas
Puikūs atsiperkamumo rodikliai
Tikslinė lankytojų auditorija
Aukštas optimizavimo balas
Dinaminė reklama
Aukšti konversijų rodikliai
Banerinė reklama

Iš ko susideda Google Ads reklama?

Galime pasigirti savo aukštais konversijų rodikliais ir tikslinės auditorijos pritaikymu. Mes sukursime reklamą, kuri atitiktų Jūsų verslo nišą. Jūsų reklama bus matoma ne tik paieškų užklausose, bet ir reklamos tinkle.

Kampanijos priežiūra
check Vaizdinė reklama
check Paieškos reklama
check Remarketingo reklama
check Performance Max
check Video reklama
check Reklamos aukcionai
Tikslinė auditorija
check Tikslinė auditorija
check Tiksliniai raktažodžiai
check Lokalizuota auditorija
check Remarketingo kampanijos
check Reklama pagal pomėgius
check Netikslinio srauto šalinimas
Reklamos informacija
check Informacija apie reklamą
check Konversijų informacija
check Konversijų sekimas
check Profesionalus konsultantas
check Integracija į GA4
check Patarimai
 • 01.
  Įsigilinsime į Jūsų sritį
  Prieš pradėdami dirbti su Google Ads, mes išsamiai įsigilinsime į išnagrinėsime Jūsų verslo specifiką, rinką, konkurentus ir tikslus. Tai padės mums sukurti efektyvią ir tikslingą reklamos strategiją, kuri ne tik padidins Jūsų matomumą internete, bet ir prisidės prie verslo augimo.
 • 02.
  Atliksime reikalingas svetainės konfigūracijas
  Mūsų komanda supranta, kaip svarbu turėti techniškai tinkamai sukonfigūruotą svetainę, kad ji veiktų sklandžiai ir būtų optimizuota paieškos sistemoms. Todėl mes įsipareigojame atlikti visus reikalingus svetainės konfigūracijos darbus, siekdami užtikrinti geriausią naudotojo patirtį ir pagerinti Jūsų verslo rezultatus.
 • 03.
  Nustatysime konversijas
  Siekdami maksimizuoti Jūsų reklamos investicijų efektyvumą, labai svarbu matuoti ir analizuoti veiksmus, kuriuos lankytojai atlieka Jūsų svetainėje. Konversijos nustatymas leidžia stebėti ir vertinti tam tikrus veiksmus: pardavimų atlikimą, užpildytų formų pateikimą, svetainės naršymo elgseną ir daug daugiau.
 • 04.
  Statymai už reklamą
  Svarbi dalis bet kurios sėkmingos reklamos kampanijos yra teisingai nustatyti statymai už paspaudimus, pozicionavimą ar kitas reklamos metrikas. Statymų valdymas gali turėti didelę įtaką Jūsų kampanijos veiksmingumui, grąžai už investicijas (ROI) ir visiškai panaudotam biudžetui.
 • 05.
  Informacija apie rezultatus
  Kad reklamos kampanijos būtų sėkmingos, būtina nuolatos matuoti, analizuoti ir interpretuoti gautus rezultatus. Tai padeda suprasti, kurios strategijos ir taktikos veikia geriausiai, kur reikia optimizavimo ir kaip galima pasiekti dar geresnių rezultatų.
SEO-contacts-e1695146033705.png-scaled

Domina Google reklama?

Susisiekite su mumis!

  Google reklamos paslauga

  Google reklamos paslaugos

  Google reklamos kaina

  Google Ads reklamavimo platforma veikia pagal mokėjimo už paspaudimą principą: Jūs mokate tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant Jūsų reklamos ir nukreipiamas į Jūsų svetainę.

  Kaina už paspaudimą skiriasi nuo raktinio žodžio populiarumo ir konkurencijos: kuo daugiau įmonių nori reklamuotis naudodamos tam tikrą raktinį žodį, tuo aukštesnė jo kaina.

  icon-1

  Pradedantysis

  100 € /mėnensiui

  • check
   Reklamos biudžetas 300–500 €
  • check
   Mūsų specialistų optimizuota reklama
  • check
   Tinkamų raktinių žodžių parinkimas
  • check
   Konkurentų analizė
  • check
   Minimali ataskaita
  icon-2

  Noriu augti

  200 € /mėnensiui

  • check
   Reklamos biudžetas 600–1000 €
  • check
   Mūsų specialistų optimizuota reklama
  • check
   Tinkamų raktinių žodžių parinkimas
  • check
   Konkurentų analizė
  • check
   Ataskaita
  icon-3

  Partneris

  400 € /mėnensiui

  • check
   Reklamos biudžetas 1000–2000 €
  • check
   Mūsų specialistų optimizuota reklama
  • check
   Tinkamų raktinių žodžių parinkimas
  • check
   Konkurentų analizė
  • check
   Išsami ataskaita
  ads reklama

  Ką apima Jūsų Google skelbimų nustatymas?

  Virtualus susitikimas
  Google Ads paskyros kūrimas
  Svetainės / nukreipimo puslapio apžvalga
  Raktažodžių tyrimas ir parinkimas
  Reklamos tekstų rašymas
  Skelbimo plėtinio kūrimas
  Konversijų stebėjimo kodai
  Mobiliojo, stalinio ir planšetinio kompiuterio konfigūracija

  Kodėl Google reklama turi būti kuriama profesionalų?

  Su tinkamomis strategijomis, pritaikytomis auditorijomis, Google Adsgali nuosekliai didinti Jūsų verslo pelną. Tačiau neteisingai ar neveiksmingai skelbdami, Jūs prarasite savo investuojamus pinigus, kad to išvengtumėte, turėtumėte kreiptis į specialistus.
  Siūlome platų Google reklamų paslaugų asortimentą. Ar norite, kad Jūsų prekės ženklas būtų aukščiau paieškos rezultatuose? Tokiu būdu, kartu su konkurentais, plėstumėte savo matomumą per vaizdo turinį. Ar ieškote pagalbos, siekdami rodyti vaizdo reklamą Google vaizdinės reklamos tinkle? Mūsų ekspertai padės Jums rasti geriausią sprendimą ir patars, kaip investuoti.

  reklama google paieskos sistemoje
  reklamos agentura

  Auginkite savo verslą

  Kiekvienas paspaudimas ant Jūsų reklamos gali būti ne tik potencialaus kliento ženklas, bet ir sėkmės Jūsų verslui garantas. Internetinė reklama nėra tik apie matomumą, ji yra apie realius rezultatus. Su teisingai nukreipta ir optimaliai suderinta reklamos kampanija, kiekvienas paspaudimas gali tapti vertinga investicija į Jūsų verslo augimą.

  Kokybiška Google ads reklama

  Kokybiška Google ads reklama
  internetine reklama

  Būkite matomi savo klientams

  Dabar, kai konkurencija rinkoje yra intensyvi, svarbiausia yra būti matomam ten, kur Jūsų potencialus klientas priima sprendimą. Tai reiškia, kad reikia būti ten, kur jis ieško informacijos, paslaugų ar produktų. Su mūsų pagalba, Jūsų verslas bus pastebimas būtent tais momentais, kai yra svarbiausia. Mūsų strategija užtikrina, kad nepraleisite nei vienos galimybės pasiekti savo tikslinę auditoriją ir paversti ją lojaliais klientais.

  Dažniausiai užduodami klausimai apie Google reklamą

  Turite klausimų susijusių su Google reklama? Siūlome perskaityti mūsų D.U.K skiltį

  Ar būtina sudaryti sutartį dėl Google Ads valdymo paslaugų?

  Ne. Mes neverčiame savo klientų turėti jokių įsipareigojimų.Jūs laisvai galite sustabdyti, atnaujinti, didinti, mažinti ar nutraukti savo Google Ads skelbimus. Norėdami tai padaryti, tiesiog susisiekite su savo paskyros atstovu el. paštu ar telefonu. Per vieną darbo dieną nuo Jūsų pranešimo sustabdysime Jūsų Google Ads.

  Kuo skiriasi Google reklama ir SEO?

  Kuo skiriasi Google reklama ir SEO? SEO yra ilgalaikė strategija, skirta optimizuoti Jūsų svetainę internete, kad ilgainiui gautumėte daugiau organinės paieškos ir lankytojų srauto. Nors Jums nereikės mokėti už šį srautą tiesiogiai, optimizacija reikalaus Jūsų laiko ir finansinių investicijų.
  SEO paslaugos turėtų būti neatsiejama skaitmeninės rinkodaros dalis, tačiau daugelis verslo atstovų ir svetainių kūrėjų nepakankamai ją vertina.
  Google reklama yra veiksmingas metodas greitai pritraukti tikslinius lankytojus į Jūsų svetainę. Šį metodą galima greitai įdiegti, nes suteikia greitesnius rezultatus nei SEO. Nors abu metodai reikalauja nuolatinių investicijų, už Google reklamos paspaudimus mokėsite tik tada, kai lankytojai paspaus ant Jūsų nuorodos.

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
  Sutinku