Google reklama

Google reklama

Nuo 2022 m. specializuojamės mokamos paieškos rinkodaroje, ypač “Google Ads” srityje, kur mūsų ekspertizė padėjo padidinti konversijas net 349%. Naudosime jau išmėgintas skelbimų strategijas, kad optimizuotume Jūsų kampaniją – didinsime konversijų skaičių ir sumažinsime nereikalingas išlaidas!

Esame “Google Partner” ir mūsų specialistai turi “Google Ads” sertifikatus.
Mūsų el. prekybos “Google Ads” taktikos yra sukurtos siekiant didinti Jūsų internetinius pardavimus.

Raktinių žodžių tyrimas ir konkurentų skelbimų analizė

Raktinių žodžių tyrimas ir konkurentų skelbimų analizė
Parinksime atitinkamus raktinius žodžius, kad užtikrinti Jūsų sėkmę. Mes analizuojame raktinius žodžius ir jų konkurenciją, siekdami kurti „Google Ads“ kampaniją, kuri didintų pardavimus ir užtikrintų teigiamą investicijų grąžą.

Kampanijos ir Google reklamos kūrimas

Kampanijos ir Google reklamos kūrimas

Mes parengsime jūsų reklamų kampaniją, parengsime reklamų tekstus ir atliksime visus konfigūracijos nustatymus. Keli reklamų variantai bus sukurti ir pritaikyti, siekiant užtikrinti optimalų konversijos lygį.

Išsami Google Ads reklamos ataskaita

Išsami Google Ads reklamos ataskaita

Kas mėnesį Jums bus pateikta detali ataskaita apie veiksmus, atliktus su reklamų tvarkykle, bei būsimų mėnesio planų apžvalga.

Google Ads reklama

Google ADS reklama

Violetinė Google Ads ikonėlėGoogle reklamos priežiūra
Peržiūrėsime jūsų „Google Ads“ paskyros ankstesnius duomenis, identifikuosime geriausias praktikas ir optimizuosime kampanijas pagal jas. Atnaujinsime kainų pasiūlymus, raktinius žodžius, reklaminius tekstus bei nukreipimo nuorodas, kad atitiktų mūsų užsibrėžtus tikslus. Siekiame pritraukti daugiausiai potencialių klientų už mažiausiai išleistus pinigus.

Orandžinė Google Ads ikonėlėKonversijų monitoravimas ir ROI analizė

Mūsų ataskaitos atskleis, kurie raktiniai žodžiai skatina klientų susidomėjimą ar pardavimus. Taip mes galime sutelkti dėmesį į efektyviausius raktinius žodžius.

Žalia Google Ads ikonėlėReklama paieškos tinkle
Stebėsime, kaip veikia jūsų reklamos paieškos tinkle, ir koreguosime pasiūlymus, reklamas bei raktinius žodžius, atsižvelgdami į tai, kas labiausiai traukia lankytojus į jūsų svetainę.

Geltona Google Ads ikonėlėReklamų variantų tyrimas
Bandysime keletą reklamų per A/B testavimą, kad nustatytume, kurie variantai yra efektyviausi. Be to, kūrėsime ir testuosime nukreipimo puslapius, siekdami geriausių rezultatų.

Žalia Google Ads ikonėlėReguliarus peržiūrėjimas
Kas mėnesį peržiūrėsime visus paskyros aspektus, kad identifikuotume optimizavimo galimybes ir užtikrintume glaudų kampanijos sekimą. Nuolatinės korekcijos, įskaitant neigiamų raktinių žodžių filtravimą, prisidės prie geriausių rezultatų.

ads reklama

Ką apima jūsų „Google“ skelbimų nustatymas?

  • Virtualus susitikimas
  • Google Ads paskyros kūrimas
  • Svetainės / nukreipimo puslapio apžvalga
  • Raktažodžių tyrimas ir parinkimas
  • Reklamos tekstų rašymas
  • Skelbimo plėtinio kūrimas
  • Konversijų stebėjimo kodai
  • Mobiliojo, stalinio ir planšetinio kompiuterio konfigūracija
reklama google paieskos sistemoje

Kodėl Google reklama turi būti kuriama profesionalų?

Su tinkamomis strategijomis, pritaikytomis auditorijomis, „Google Ads“ gali nuosekliai didinti Jūsų verslo pelną. Tačiau neteisingai ar neveiksmingai skelbiant, Jūs prarasite savo investuojamus pinigus, todėl, kad to išvengtumėte, turėtumėte kreiptis į specialistus.

Siūlome platų „Google“ reklamų paslaugų asortimentą. Ar norite, kad Jūsų prekės ženklas būtų aukščiau paieškos rezultatuose, kartu su konkurentais, plėstumėte savo matomumą per vaizdo turinį, ar ieškote pagalbos, siekdami rodyti vaizdo reklamą „Google“ vaizdinės reklamos tinkle? Mūsų ekspertai padės jums rasti geriausią sprendimą ir patars, kuria kryptimi geriausia investuoti.

Google reklamos kaina

„Google Ads“ reklamavimo platforma veikia pagal mokėjimo už paspaudimą principą: Jūs mokate tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant jūsų reklamos ir nukreipiamas į Jūsų svetainę. Kaina už paspaudimą skiriasi priklausomai nuo raktinio žodžio populiarumo ir konkurencijos: kuo daugiau įmonių nori reklamuotis naudodamos tam tikrą raktinį žodį, tuo aukštesnė jo kaina.

Pradedantysis
100

Puikiai tinka mažoms įmonėms, kurios nenori daug konsultacijų, tik Google Ads rezultatų.

Reklamos biudžetas 300 - 500€

Mūsų specialistų optimizuota reklama

Tinkamų raktinių žodžių parinkimas

Noriu augti
200

Puikiai tinka įmonėms, kurios nori konsultacijos ir pagalbos iš Google reklamos specialisto.

Reklamos biudžetas 600 - 1000€

Mūsų specialistų optimizuota reklama

Tinkamų raktinių žodžių parinkimas

Konkurentų analizė

Ataskaita

Partneris
400

Puikiai tinka el. prekybos įmonėms ir įmonėms turinčioms didesnį biudžetą.

Reklamos biudžetas 1000 - 2000€

Mūsų specialistų optimizuota reklama

Tinkamų raktinių žodžių parinkimas

Konkurentų analizė

Išsami ataskaita

Dažniausiai užduodami klausimai apie Google Reklamą

Ar būtina sudaryti sutartį dėl ,,Google Ads" valdymo paslaugų?

Ne. Mes neverčiame savo klientų turėti jokių įsipareigojimų.

Jūs laisvai galite sustabdyti, atnaujinti, didinti, mažinti ar nutraukti savo „Google Ads“ skelbimus. Norėdami tai padaryti, tiesiog susisiekite su savo paskyros atstovu el. paštu ar telefonu. Per vieną darbo dieną nuo Jūsų pranešimo sustabdysime jūsų „Google Ads“.

Kuo skiriasi Google reklama ir SEO?

SEO yra ilgalaikė strategija, skirta optimizuoti Jūsų svetainę internete, kad ilgainiui gautumėte daugiau organinės paieškos ir lankytojų srauto. Nors Jums nereikės mokėti už šį srautą tiesiogiai, optimizacija reikalaus Jūsų laiko ir finansinių investicijų.

SEO paslaugos turėtų būti neatsiejama skaitmeninės rinkodaros dalis, tačiau daugelis verslo atstovų ir svetainių kūrėjų nepakankamai ją vertina.

Google Reklama yra veiksmingas metodas greitai pritraukti tikslinius lankytojus į Jūsų svetainę. Šį metodą galima greitai įdiegti ir jis suteikia greitesnius rezultatus nei SEO. Nors abu metodai reikalauja nuolatinių investicijų, už „Google reklamos“ paspaudimus mokėsite tik tada, kai lankytojai paspaus ant Jūsų nuorodos.