Profesionali Facebook reklama

Mes galime pasidžiaugti, kad mūsų komandoje yra patyrę ,,Facebook” ir ,,Instagram” reklamos profesionalai. Jie Jums padės surasti tikslinę auditoriją ir padėti sėkmingai plėtoti Jūsų verslą.

Sumažinamos reklamos išlaidos
Puikus konversijų rodiklis
Patyrę projektų vadovai
Puiki investicinė graža
Sugeneruojami pardavimai
Laimingi klientai
Nekintanti paslaugų kaina
Pasiekiama tikslinė auditorija
Patarimai

Iš ko susideda reklama Facebook?

Mes nuolatos tobulėjame skaitmeninio marketingo srityje, todėl naudosime naujausias Facebook ir Instagram strategijas.

Kampanijos nustatymai
check Facebook ir Instagram
check Tekstų rašymas
check Srauto korekcijos
check Optimizuotos konversijos
check Banerių kūrimas
Auditorijos nustatymas
check Tinkamos auditorijos parinkimas
check Lokacijos nustatymai
check Konkreti auditorija
check Pomėgių taikymas
check Remarketingas
Ataskaita
check Konsultacijos
check GA4 integracija
check Pixel integracija
check Konversijų sekimas
check Ataskaita
 • 01.
  Tikslinės auditorijos pasiekimas
  Facebook reklama leidžia tiksliai pasiekti norimą auditoriją pagal amžių, lytį, geografinę vietą, pomėgius ir kitus kriterijus. Tai padeda užtikrinti, kad Jūsų reklama pasieks tinkamiausias žmones.
 • 02.
  Interaktyvios reklamos formatas
  Facebook suteikia galimybę naudoti įvairius reklamos formatus: nuo teksto ir vaizdų iki vaizdo įrašų. Tai leidžia sukurti interaktyvias ir įsimintinas reklamas, kurios labiau patraukia vartotojų dėmesį.
 • 03.
  Išsamus reklamos veiksmingumo vertinimas
  Suteikiamos išsamios reklamos veiksmingumo ataskaitos, kuriose galima matyti pasiekimus, įtraukimą, spustelėjimų skaičių ir konversijas, leidžiančios matyti tikrąją reklamos efektyvumą ir ROI (grąžos nuo investicijos rodiklius).
SEO-contacts-e1695146033705.png-scaled

Norite gauti pasiūlymą?

Užsakykite pirminę analizę ir gaukite pasiūlymą iš mūsų komandos.

  Kas yra Facebook reklama?

  Facebook reklama yra galinga rinkodaros priemonė, leidžianti verslams ir asmenims pasiekti milijardus vartotojų visame pasaulyje. Tai internetinė reklamos platforma, kuri naudoja Facebook socialinio tinklo duomenis, kad galėtų tiksliai pristatyti reklamas tam tikrai auditorijai. Reklamos gali būti pritaikytos pagal įvairius kriterijus, įskaitant amžių, lytį, geografinę vietą, pomėgius ir elgseną.

  Facebook reklamos kaina

  Norite tapti matomi socialinėje erdvėje?

  Siūlome Jums pasirinkti norimą planą

  icon-1

  Mažylis

  100€ /mėnensiui

  • check
   Tikslinės auditorijos nustatymas
  • check
   Priežiūra
  • check
   1 reklamos kampanija
  icon-2

  Startuolis

  250 /mėnensiui

  • check
   Tikslinės auditorijos nustatymas
  • check
   Priežiūra
  • check
   2 - 3 reklamos kampanijos
  icon-3

  Šuolininkas

  400 /mėnensiui

  • Tikslinės auditorijos nustatymas
  • Priežiūra
  • >3 reklamos kampanijos
  Ar Facebook reklama efektyvi

  Ar Facebook reklama efektyvi?

  Facebook reklama gali būti labai efektyvi dėl savo plačios ir įvairios auditorijos, tikslinio reklamavimo galimybių ir išsamių analizės įrankių, leidžiančių pritaikyti ir optimizuoti kampanijas, tačiau facebook reklamos veiksmingumas priklauso nuo verslo tikslų ir reklamos strategijos.

  Ar verta reklamuotis Facebook?

  Facebook reklama yra vertinga dėl didelės auditorijos, tikslinių reklamos galimybių, biudžeto lankstumo ir išsamių analizės įrankių. Ji ypač naudinga siekiant padidinti prekės ženklo atpažįstamumą, pritraukti naujus klientus ir didinti pardavimus, bet svarbu atsižvelgti į konkurenciją ir tinkamai pritaikyti kampanijas prie verslo tikslų.

  Ar verta reklamuotis Facebook
  Instagram reklama

  Instagram reklama

  Instagram reklama yra vizualiai orientuota rinkodaros strategija, kuria siekiama pasiekti Instagram platformos vartotojus per patrauklius vaizdinius ir video turinį. Tai efektyvi priemonė didinti prekės ženklo žinomumą ir įtraukti tikslinę auditoriją, ypač jaunesnius vartotojus. Svarbu paminėti, kad ką reklamuojate ,,Facebook" platformoje, tą pačią reklamą galite naudoti ir Instagram platformoje.

  Tikslinė Facebook reklama

  Facebook reklama suteikia galimybę tiksliai pasiekti norimą auditoriją, nustatant specifinius demografinius ir elgsenos kriterijus. Tai leidžia efektyviai naudoti reklamos biudžetą ir užtikrinti, kad Jūsų skelbimai pasiekia tinkamus žmones.

  Tikslinė Facebook reklama
  Pasiekiama platesnė auditorija

  Pasiekiama platesnė auditorija

  Naudodami Facebook reklamas, galite nukreipti didesnį eismo srautą į savo svetainę. Tai padeda gerinti svetainės matomumą, pritraukti potencialius klientus ir skatinti pardavimus.

  Kokie yra Facebook reklamos paslaugų privalumai?

  Pagrindiniai privalumai yra tikslingumas ir matomumas. Facebook leidžia tiksliai nustatyti reklamos auditoriją pagal amžių, lytį, interesų sritis, elgesį ir kitus kriterijus. Tai padeda pasiekti tikslinę auditoriją efektyviai ir mažina reklamos išlaidas.

  Kaip matuojamas Facebook reklamos efektyvumas?

  Reklamos efektyvumą galima matuoti per įvairius rodiklius, tokius kaip paspaudimų skaičius (CTR), peržiūrų skaičius, konversijos, grįžtamasis ryšys iš auditorijos ir kt. Mes teikiame išsamias ataskaitas ir analizę, kad klientai galėtų aiškiai matyti savo investicijų grąžą.

  Kas yra Facebook reklamos paslaugos ir kam jos skirtos?

  Facebook reklamos paslaugos apima individualų reklamos kampanijų kūrimą ir valdymą Facebook platformoje. Jos skirtos įvairaus dydžio verslams, siekiantiems padidinti savo prekės ženklo matomumą, pritraukti naujus klientus arba didinti pardavimus.

  Kiek kainuoja Facebook reklamos paslaugos?

  Kaina priklauso nuo kliento poreikių, reklamos kampanijos trukmės, auditorijos dydžio ir kitų veiksnių. Mes siūlome keletą paketų, pritaikytų skirtingiems verslo poreikiams ir biudžetams.

  Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
  Sutinku