Kiekvienam internetiniam puslapiui yra svarbus dalykas kaip puslapio iškėlimas į viršų. Juk mes neturime jokios naudos iš mūsų internetinių puslapių kai jame neapsilanko jokie lankytojai ir jis indeksuojamas tolimame paieškos puslapyje. Naujieji puslapių turėtojai nežino kaip iškelti savo puslapius į viršų, todėl dažniausiai naudojasi SEO paslaugomis.

Puslapio populiarinimas

Visuomet svarbu skirti dėmesio savo puslapio populiarinimui. Jeigu jūsų puslapis yra naujas, tuomet nerekomenduoja išleisti pinigų įvairiausiems ,, Banner ‘ iams“, kadangi tai jūsų puslapiui tikrai neatneš didelės naudos. Jums reikia rinktis iš kitų puslapių atgalines nuorodas, kurie turi didelius DA ir PA reitingus. Gauti nuorodas į savo puslapį yra labai svarbu, kadangi paieškos sistemos pradeda iškelti jūsų puslapį, nes gaunate rekomendacijų iš kitų puslapių. Visuomet rekomenduojama rašyti SEO straipsnius, kuriuose panaudojate dvi aktyvias nuorodas ir talpinti į straipsnių katalogus. Kuomet jūsų straipsnis yra patalpinamas, tuomet iš vieno puslapio jūs jau gaunate kelias atgalines nuorodas. Lietuvoje galite rasti daugybę portalų, kuriuose galite talpinti savo straipsnius už tam tikrą mokestį. Galite pažiūrėti ir mūsų siūlomą paslaugą – straipsnių talpinimas.

Reikia nepamiršti, kad Lietuvoje yra nuo senų laikų susikūrę nuorodų katalogai. Tuose kataloguose jūs keliate savo puslapį į tam tikras kategorijas, iš kurių taipogi gaunate atgalines nuorodas. Norint patalpinti per katalogus, jums reikės šiek tiek atlikti paieškų, kad rastumėte kokybišką katalogą ir pasirašyti informacijos apie savo puslapį. Dažniausiai prašoma informacija:

  1. Puslapio pavadinimas
  2. Kategorija
  3. Nuoroda į puslapį
  4. Raktažodžiai
  5. Trumpas aprašymas
  6. Ilgas aprašymas

Pasidomėkite ir populiariais forumais, kurie bendrauja jūsų puslapio tematikomis. Jeigu jūsų puslapio tematika yra automobiliai, tuomet nesunkiai galite rasti automobilių forumą. Forumuose galite diskutuoti ir ant norimo raktažodžio įdėti aktyviąją nuorodą.

Puslapio iškėlimas į viršų
Puslapio iškėlimas į viršų

Atkreipkite dėmesį, kad naujienų portaluose mes galime rašyti įvairiausius komentarus, o prieš paskelbiant komentarą iš jūsų yra prašoma: vardas, elektroninis paštas, internetinis puslapis ir pats komentaras. Prieš skelbdami įveskite savo puslapio adresą ir taipogi gausite atgalinę nuorodą.

Pats efektyviausias būdas, tačiau vienas iš brangesnių yra atgalinės nuorodos pirkimas. Kituose puslapiuose jūs galite įsigyti nuorodas poraštėje arba kuriame nors valdiklyje, kurį pamygus nukreipia į jūsų puslapį. Tokie raktažodžiai yra visame domene, o ne tik viename straipsnyje. Tarkime jūs įsigyjate paslaugą poraštėje, ir visuose puslapiuose išlieka jūsų atgalinė nuoroda. Galite pirkti šią paslaugą keliuose puslapiuose arba įsigyti paketus. Paketus labiausiai apsimoka pirkti, nes pasiūloma geresnė kaina ir bus talpinamas per didelį puslapių kiekį.

Informacija apie straipsnių katalogus

Tokie katalogai yra dažniausiai kuriami , kad iškeltų puslapių pozicijas paieškos sistemose. Labai panašus dalykas į žurnalus, kuriuos perkame parduotuvėse. Šiuos katalogus mes galime skaityti internete, ir tai visiškai nieko nekainuoja. Juose randame įvairiausių straipsnių apie įmones, paslaugas, internetines parduotuves, namų dekorą ar dar kitus dalykus. Tokiose vietose yra talpinami tik unikalūs straipsniai, kurie niekada nebuvo patalpinami kažkur kitur. Tokie talpinimo reikalavimai yra keliami, kad užtikrintų puslapių kokybę ir atneštų kuo didesnės naudos asmenims kurie talpina straipsnius.

Jeigu rašote patys straipsnius į tokius katalogus, visuomet rekomenduojama laikytis SEO pasiūlymų, kurie padės jums lengviau iškilti. Dėstykite savo straipsnius kuo detaliau ir rašykite be gramatinių klaidų. Jūsų straipsnis tūri būti parašytas bent iš 300 žodžių ir į viršų. Būtinai naudokite paragrafus ir bent kelias iliustracijas, kad jūsų straipsnis atrodytų tvarkingas ir būtų įdomu skaityti. Niekam nėra įdomu skaityti neįdomius straipsnius ir dažniausiai juos išjungia. Kai straipsnis parašytas pagal visas rekomendacijas, tuomet jis bus indeksuojamas kur kas greičiau. Iš straipsnio jūs patys pasirenkate norimus raktažodžius ir uždedate aktyvias nuorodas.

Puslapio išvaizda ir optimizacija

Labai svarbu, kad jūsų vidinis puslapis būtų gerai optimizuotas ir naudotų SSL sertifikatus. Atsitinka ir taip, kad puslapiai yra kraunami ilgiau nei 10 sekundžių, o žmonės kartais lieka neišlaukę ir tiesiog išjungia. Jūsų puslapis gali būti ilgai kraunamas dėl silpno serverio arba prastos optimizacijos. Svarbu naudoti CDN serverius, kurie paspartins jūsų puslapio krovimas ir apsaugos nuo įvairiausių DDOS atakų.

Nepamirškite ir apie savo puslapių dizainą. Kiekvienam lankytojui svarbu, kad puslapiu būtų lengva naudotis ir rasti ieškomos paslaugos arba informacijos. Jeigu jūsų tinklaraštis automobilių tematika, tuomet nedėkite straipsnių susijusių su baldais ar dar kitomis kategorijomis. Jūsų tema turi atitikti ir patį puslapį. Neperkimškite pagrindinio puslapio informacijomis arba per daug paveikslėlių.

Puslapio iškėlimas į viršų
Puslapio iškėlimas į viršų

Palaikykite gyvybingą turinį

Svarbu, kad naujajame puslapyje būtų rašomi įvairiausi straipsniai, bent kartą per mėnesį. Tai padės jums geriau indeksuotis paieškos sistemose, o skaitytojai ras naudingos informacijos. Jūsų puslapiui prireiks laiko iškilti paieškos sistemose, todėl nesitikėkite greito rezultato. Jeigu jūsų puslapis yra tinklaraščio formos, tuomet prieš publikuodami į paieškos sistemas, sukurkite bent 5 naudingus straipsnius, kad užėjus naujam skaitytojui jis neatrodytų tuščias.

Nenustokite rašyti

Kuomet turite prirašę nemažai informacijos arba straipsnių savo puslapyje ir jau pradeda ateiti pas jus lankytojai, nenustokite ir toliau rašyti. Kuo daugiau rašysite, tuo daugiau skaitytojų pritrauksite į savo puslapį. Jei puslapis jums neneša pelno ir prarandate motyvaciją, tuomet visada galite savo puslapyje pasileisti AdSense. Jei nežinote apie ką galite rašyti, tiesiog galite rasti puikių straipsnių užsienio tinklalapiuose ir juos išsiversti. Jei nenorite versti, tuomet galite naudotis Youtube, ten pilna įvairiausių vaizdo įrašų. Pasiimkite vieną norimą vaizdo įrašą ir savais žodžiais rašykite apie ką yra pasakojama ir įterpkite nuorodą, tuomet puslapio iškėlimas į viršų bus tikrai lengvesnis.