Nuorodos šiandien turi daug mažiau reikšmingos įtakos reitingavimui

Nuorodos šiandien turi daug mažiau reikšmingos įtakos reitingavimui post thumbnail image

Duy Nguyen iš „Google“ paieškos kokybės komandos „Google“ darbo valandų vaizdo įraše teigė, kad „atgalinės nuorodos, kaip signalas, turi daug mažesnį poveikį, palyginti su tuo, kai prieš daugelį metų pradėjo veikti Google paieška“. Duy tai pasakė 6:08 vaizdo įraše.

Turiu galvoje, kad tai nestebina daugumos iš jūsų. Neseniai aptarėme, kad „Google“ teigė, kad nuorodos ateityje greičiausiai taps dar mažiau svarbios. Netgi buvęs „Google“ darbuotojas Mattas Cuttsas pasakė kažką panašaus prieš aštuonerius metus, ir tiesa ta, kad nuorodos yra daug mažesnės nei prieš aštuonerius metus, ir ši tendencija tęsiasi. Prieš porą metų Google teigė, kad nuorodos nėra svarbiausias Google paieškos reitingavimo veiksnys.

Užduotą klausimą, kuris sugeneravo šį atsakymą, pateikė Adrea, kuri paklausė: „Kodėl Google ir toliau naudoja atgalines nuorodas kaip reitingavimo veiksnį, jei nuorodų kūrimo kampanijos neleidžiamos? Kodėl Google negali rasti kitų reitingavimo veiksnių, kuriais nebūtų lengva manipuliuoti , kaip atgalinės nuorodos?

Eksperto atsakymas

Duy atsakė: „Pirma, atgalinės nuorodos kaip signalas turi daug mažesnį poveikį, palyginti su tuo, kai „Google“ paieška pirmą kartą pradėjo veikti prieš daugelį metų. Turime patikimų reitingavimo signalų, šimtus jų, kad galėtume reitinguoti aktualiausius dalykus. ir naudingų rezultatų visoms užklausoms“.

Tada Duy paaiškino, kaip šios pastangos yra laiko ir pinigų švaistymas, jis pasakė: „Nuorodų kūrimo kampanijos, kurios pagal mūsų šlamšto politiką iš esmės yra nuorodų šlamštas. Turime daug algoritmų, galinčių aptikti nenatūralias nuorodas dideliu mastu ir jas panaikinti. Tai reiškia, kad šiukšlių siuntėjai ar PVO, išleidžiantys pinigus nuorodoms, iš tikrųjų negali žinoti, ar pinigai, kuriuos jie išleido nuorodų kūrimui, iš tikrųjų yra verti, ar ne, nes labai tikėtina, kad jie tiesiog švaisto pinigus kurdami visas šias šlamšto nuorodas ir jau panaikino mūsų sistemos, kai tik jas pamatome“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

SEO Patarimai padėsiantys iškelti puslapį į aukštesnes pozicijas

Kaip padidinti lankytojų srautą internetinėje svetainėje?Kaip padidinti lankytojų srautą internetinėje svetainėje?

Sužinosite Sukurkite gerai suprojektuotą puslapįSutelkite dėmesį į konkrečią temąPasirinkite tinkamus raktažodžiusKurkite kokybišką turinįKurkite patrauklius puslapių pavadinimus ir antraštesOptimizuokite savo paveikslėliusSumažinkite svetainės krovimosi laikąRašykite informatyvius ,,Meta” aprašymusPuslapių susiejimas Galbūt nesenai susikūrėte