Kodėl raktažodžiai prarado savo pozicijas?

Kodėl raktažodžiai prarado savo pozicijas? post thumbnail image

Įsivaizduokite, kad pabudus vieną rytą, pamatysite reitingų ataskaitą, kad sunkiai uždirbti reitingai buvo prarasti. Jūs dingote galbūt iš TOP10 ar net TOP100 ir jūsų raktinis žodis net nėra matomas paieškos sistemoje. Mes pateikėme patarimus, ką galite daryti, kad to išvengtumėte.

Pasitikrinkite duomenų tikslumą

Kuomet susiduriate su SEO srauto kritimu ir reitingų pasikeitimu, pirmiausia jums reikėtų patikrinti duomenų tikslumą. Geros naujienos, kad kritimus galima lengvai rasti ir galite užkirsti tam kelią. Nepamirškite, kad raktinių žodžių pozicijų svyravimai yra visiškai normalu. Galite nusibraižyti pastarųjų mėnesių ar savaičių pozicijų srautą arba pasinaudoti ,,Google Search Console” įrankiu.

Internetinės svetainės našumas

Kaip matote pozicijos nuolatos svyruoja per kelias vietas. Tačiau 08-24 dėl nežinomų dalykų, raktažodis smarkiai nukrito, tačiau kitą dieną atgavo jau savo pozicija. Tai galėjo būti ,,Google” žaidimai su algoritmu.

Rankinė nuobauda

Dažniausiai staigus raktinių žodžių pozicijų kritimas nutinka per vieną naktį. Jeigu pastebėsite, kad jūsų raktažodis nukrito per 10 – 20 pozicijų, tuomet tai gali reikšti nuobaudą. Didelis skirtumas tarp algoritminių ir rankinių nuobaudų yra tas, kad pirmosios yra automatinės ir dažniausiai išleidžiamos su įvairiais Google atnaujinimais, o antrąsias rankiniu būdu taiko Google darbuotojas.

Atsižvelgiant į tai, kad „Google“ įprato atlikti atnaujinimus aiškiai to nenurodydami, turėtumėte nuolat stebėti reitingų pokyčius. Labai paprasta sužinoti kada „Google“ jus nubaudė, jei kritimas buvo staigus ir greitas, ir matote, kad jūsų svetainė ir toliau reitinguojama kitose paieškos sistemose, pvz., „Bing“ ar „Yahoo“.

Jus išmetė konkurentai

Paprastai dėl konkurentų būna nedidelis reitingo kritimas. Tikriausiai pamatysite savo konkurentų svetainę, kuri jus pralenkė, o kitos išlaikys savo pozicijas.

Stebėkite konkurentus

Visuomet rekomenduojama stebėti savo konkurentus ir juos analizuoti. Sekite jų svetainę, socialinius tinklus, kad suprastumėte ką jie daro.

Kaip apsisaugoti nuo konkurentų pralenkimo?

Pirmiausia turite surinkti savo pagrindinių konkurentų sąrašą ir su mokamų įrankių pagalba, suprasti jų nuorodų kūrimo strategiją.

Jūs galite patys stebėti savo konkurentus arba samdyti SEO paslaugas teikiančias įmones ar individualius asmenis, kad tai padarytų už jus.

Kuomet žinote savo konkurentų strategiją, tuomet galite iš jų išsiskirti, jeigu kursite efektyvesnį turinį.

Svetainės pozicijos nukrito dėl svetainės problemų

Dėl svetainėje kilusių problemų, internetinės svetainės negali reitinguoti į aukštas pozicijas arba gali prarasti esamas. Jums būtina užtikrinti, kad jūsų svetainėje nėra jokių klaidų.

Svetainės klaidos

Svetainės klaidos

Kaip matote, mūsų SEO paslaugos internetinė svetainė susidūrė su keliomis klaidomis, tačiau jos buvo iš karto pataisytos ir mūsų taisymą patvirtino ,,Google”.

Praradote atgalines nuorodas

Jeigu praradote didelį kiekį atgalinių nuorodų, tuomet galite smarkiai prarasti savo pozicijas.

Augantis lankytojų srautas svetainėje

Kaip galite pastebėti, mūsų pateiktoje nuotraukoje, mes nuolatos rūpinamės savo internetinio portalo atgalinėmis nuorodomis, kad įgytumėme aukščiausias pozicijas. Jeigu ši mėlyna linija eitų į apačią, tai reikštų, kad mūsų atgalinės nuorodos yra prarandamos.

Visuomet galite stebėti prarastas nuorodas naudodamiesi specializuota programine įranga.

Google atnaujino algoritmą

Kuomet pastebite, kad pozicijos smarkiai pasistūmėjo į apačią, tai gali reikšti, kad paieškos sistemos atliko algoritmo atnaujinimą. Kad sužinotumėte visas naujienas pirmieji, turėtumėte sekti užsienio SEO naujienų svetaines. Kuomet sužinote apie naujuosius algoritmus, juos galite panaudoti savo naudai.

Visuomet stenkitės kurti kuo kokybiškesnį turinį, kaupkite kokybiškas atgalines nuorodas, kad ,,Google” atnaujinimai jūsų nepaveiktų.

 

Daugiau patarimų ir naujienų galite rasti mūsų tinklaraštyje.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post