Kiek laiko ,,Google” indeksuoja naują puslapį?

Kiek laiko ,,Google” indeksuoja naują puslapį? post thumbnail image

Pavargote laukti kol ,,Google” indeksuos jūsų naują turinį? Pirmiausia užtikrinkite, kad puslapis veikia tinkamai.

Kartais indeksacija gali užtrukti, tačiau yra keli būdai, kaip jūs galite pagreitinti visą procesą.

Indeksavimas tai procesas, kuomet informacija atsisiunčiama iš jūsų svetainės ir suskirstoma į kategorijas ir saugojimo duomenų bazes. Tai duomenų bazė vadinama ,,Google” indeksavimas.

Puslapiai kurie yra neįtraukti į indeksą, jie nebus rodomi paieškos rezultatuose ir nesvarbu kaip gerai jie atitiktų paieškos užklausą.

Kiek laiko trunka indeksavimas?

,,Google” indeksuoja puslapius nuolatos. Šiuo metu indeksavime yra virš 100 milijardų tinklalapių ir jie užima daugiau nei 100 milijonų gigabaitų atminties. Reikia nepamiršti, kad paieškos sistema neriboja svetainės puslapio kiekių. Nors kai kurie puslapiai gali būti suindeksuoti greičiau, tačiau neturėtų kilti problemų dėl indeksavimo konkuravimų.

,,Google” teigia, kad ne kiekvienas puslapis bus indeksuojamas. 2021 metais buvo pasakyta, kad normalu, jog ,,Google” neindeksuos visų didelių portalų puslapių. Paieškos sistemos turi subalansuoti tinkamą turinį ir įvertinti ar jis bus tinkamas paieškos sistemų naudotojams. Tad tam tikro turinio neindeksavimas yra strateginis ,,Google” pasirinkimas.

,,Google” gali neindeksuoti žemos kokybės puslapių arba pasikartojančio turinio, kurių naudotojai greičiausiai neieškos.

Ar yra garantijų, kad puslapis bus indeksuojamas?

Galutinio atsakymo į indeksavimo klausimą – nėra. Jūs negalite žinoti tam tikros dienos, kuomet jūsų puslapis bus indeksuotas. Kai kuris turinys gali būti indeksuojamas nuo kelių valandų iki kelių savaičių. Dažniausiai geras turinys yra indeksuojamas per vieną savaitę.

83 procentai puslapių yra suindeksuojami per pirmąją paskelbimo savaitę.

Kai kurie puslapiai turi laukti iki 8 savaičių, kol bus indeksuojami. Tačiau tai galioja tik tiems puslapiams, kurie bus indeksuojami.

 

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post