Vidinis SEO – kas tai?

Vidinis SEO – kas tai? post thumbnail image

Vidinis SEO yra procesas, per kurį tobulinami svetainės komponentai, siekiant gauti geresnę poziciją paieškos rezultatų puslapyje ir pritraukti didesnį aktualaus srauto kiekį iš paieškos sistemų. Vidinis SEO optimizavimas susijęs su svetainės turinio ir HTML,CSS,JSS kodo optimizavimu.

Kad padidinti internetinės svetainės matomumą, tam gali būti atliekamas vidinis ir išorinis SEO.

Efektyvus vidinis SEO ne tik palengvina paieškos sistemoms suprasti puslapio turinį, bet ir padeda lankytojams greičiau ir aiškiau suvokti puslapio temą, bei tai, kaip jis atitinka jų paieškos užklausas. Vidinio SEO esmė yra padėti paieškos sistemoms įvertinti, ką vartotojas matytų ir kokios naudos gautų, apsilankęs puslapyje, tokiu būdu užtikrinant, kad paieškos sistemos galėtų patikimai pateikti tai, ką lankytojai laiko aukštos kokybės turiniu, atsižvelgiant į konkrečią paieškos užklausą (raktinį žodį).

Galutinis vidinio optimizavimo tikslas gali būti apibūdinamas kaip siekis palengvinti paieškos sistemoms ir vartotojams:

 • Suprasti, kokia yra svetainės tema;
 • Įvertinti, ar svetainė atitinka paieškos užklausą;
 • Įsitikinti, kad svetainė yra naudinga ir verta aukšto reitingo paieškos variklio rezultatų puslapyje.

Raktažodžių ir turinio esmė vidiniame SEO

Anksčiau, kad būtų atliktas kokybiškas vidinis svetainės optimizavimas, užtekdavo naudoti pagrindinius raktinius žodžius ir jų sinonimus.

Norint suvokti, kodėl raktiniai žodžiai nebėra pagrindinis vidinio SEO elementas, svarbu prisiminti, kas iš tikrųjų yra šie terminai: jie atspindi turinio temą. Ankstesnėje eroje puslapio pozicija paieškos rezultatuose dažnai priklausė nuo tinkamo raktinio žodžio įtraukimo į numatytas svetainės vietas, kad paieškos sistemos galėtų aptikti ir interpretuoti puslapio turinį. Vartotojų patirtis dažnai būdavo antrame plane; svarbiausia buvo užtikrinti, kad paieškos sistemose raktiniai žodžiai būtų atpažįstami ir svetainė būtų įvertinta kaip atitinkanti tuos paieškos terminus, ši taktika būdavo vidinio SEO pagrindas.

12 Svarbių faktorių vidiniame SEO

12 Svarbių faktorių vidiniame SEO

Tačiau dabar paieškos sistemos tapo žymiai pažangesnės. Nors raktinių žodžių naudojimas tebėra reikšmingas, senoviniai metodai, tokie kaip tikslios raktinio žodžio atitikties naudojimas tam tikrose vietose tam tikrą skaičių kartų, nebėra vidinis svetainės optimizavimas. Aktualumas dabar yra svarbiausia SEO dalis. Kiekviename puslapyje turėtumėte klausti savęs, kaip gerai turinys atitinka vartotojo lūkesčius, susijusius su paieškos užklausomis.

Taigi, vidinis SEO dabar labiau orientuotas ne į raktinių žodžių pasikartojimą ar išdėstymą, o į supratimą, kas yra Jūsų vartotojai, ko jie ieško ir kokius raktinius žodžius galite panaudoti, kad sukurtumėte turinį, kuris efektyviausiai patenkintų lankytojų poreikį. Puslapiai, kurie atitinka šiuos kriterijus, dažniausiai turi:

 • Išsamų turinys. “Google Panda” atnaujinimas įsikibo į “ploną” turinį; Dabar daugiausia prielaida, kad turinys turi būti pakankamai detalus, kad galėtų gauti geras pozicijas paieškos rezultatuose.
 • Vartotojui patogus turinys. Ar turinys lengvai skaitomas? Ar jis svetainėje yra logiškai išdėstytas, kad būtų lengva naviguoti? Ar jis yra bendrai tvarkingas, ar užpildytas reklamos ir partnerystės programų nuorodomis?
 • Unikalus turinys. Nepaisant nuorodų, turinys, kuris yra nukopijuotas iš kitų vietų Jūsų svetainėje , gali pakenkti Jūsų svetainės galimybėms reitingavimui paieškos variklio rezultatų puslapiuose.
 • Autoritetingas ir patikimas turinys. Ar jūsų turinys yra patikimas ir autoritetingas šaltinis informacijai apie tam tikrą temą?
 • Naudotojo paieškos intencijai pritaikytas turinys. Svarbi dalis kokybiško turinio kūrimo ir optimizavimo yra tenkinti naudotojų paieškos lūkesčius. Turinio temos turi atitikti paieškos užklausas, pagal kurias jis yra reitinguojamas.

Optimizavimo būdai nesusiję su raktažodžiais

 • Nuorodų, esančių tinklalapyje, naudojimas: kiek nuorodų yra? Ar jos yra vidinės ar išorinės? Į kurias vietas jos rodo?
 • Puslapio užkrovimo laikas
 • Schema.org struktūrizuotų duomenų ar kitų žymeklių panaudojimas
 • Puslapio URL struktūra
 • Ar mobiliajame įrenginyje svetainė veikia tinkamai?
 • Puslapio metaduomenys

Visi šie aspektai susiję su ta pačia pagrindine mintimi: užtikrinti gerą vartotojo patirtį.

Kaip optimizuoti svetainę?

Norint maksimaliai optimizuoti savo svetainę, būtina atlikti turinio ir HTML modifikacijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post