SEO straipsniai tai optimizuoti tekstai, kurie yra publikuojami įvairiausiuose išoriniuose puslapiuose. Tai didelė dalis išorinės optimizacijos, kuri suteiks jums didelės SEO alternatyvos. Straipsniai yra rašomi panaudojant jūsų norimus raktažodžius, kad galėtų aukščiau pakilti paieškos sistemose ir pritraukti didesnį lankytojų skaičių.

SEO straipsnių rašymas

Tai viena iš populiariausių paslaugų išorinės SEO optimizacijos srityje. Jie yra talpinami išoriniuose puslapiuose, ir panaudojama viena arba dvi aktyviosios nuorodos į jūsų puslapį. Jūs pasirenkate savo norimus du raktažodžius ir išsirenkate nuorodas, tuomet tekste tie du raktažodžiai yra pažymimi su Do Follow nuorodomis.

Dažniausiai SEO straipsniai yra 300 žodžių apimties. Tai pats populiariausias žodžių kiekis, kurį renkasi dauguma įmonių. Tačiau norint efektyvesnio poveikio, rekomenduojama rinktis 500 arba 600 žodžių straipsnius. Visiems straipsniams būtina laikytis SEO rekomendacijų, kad jis būtų optimizuojamas kur kas greičiau paieškose ir jūs iš to gautumėte kur kas daugiau naudos.

Talpinti tokius straipsnius galima į aukštesnius reitingus turinčius puslapius. Jeigu puslapyje keliamas kopijuotas turinys, tuomet siūlome vengti tokių puslapių. Mes jums galime pasiūlyti kokybišką paslaugą kuri vadinasi – Straipsnių talpinimas. Joje galite rasti įvairiausių puslapių, su įvairiausiomis kategorijomis. Verta paminėti, jeigu jūsų puslapis susijęs su automobiliais, tuomet jūs negalite talpinti jo į baldų tematikos puslapį. Tačiau rasti katalogus nebus problema, kadangi mums priklauso daug puslapių su visomis kategorijomis.

Kaip veikia SEO straipsniai?

Internete galima rasti puslapių, kuriuose yra keliamas tik originalus ir kokybiškas turinys, o ne brukalas. Jeigu matote pigius straipsnių rašytojus, visuomet tokių siūlome vengti, kadangi jis bus panašus į brukalo straipsnius. Šie SEO straipsniai tai tik dalis jūsų puslapio optimizavimo išorėje. Jūs patalpinate straipsnį su dvejomis aktyviomis nuorodomis. Jeigu straipsnis parašytas kokybiškai ir talpinamas į kokybiškus puslapius, tuomet paieškos robotai tokius straipsnius aptinka ir pamato aktyvias nuorodas ant raktažodžių ir jas optimizuoja į aukštesnes pozicijas paieškose.

Straipsnių kokybė

Visada yra rekomenduojama rašyti tik kokybiškus straipsnius, kadangi gausite kur kas daugiau naudos. Jeigu jums sakys – ,, pirkite pigesnius straipsnius, kadangi vis tiek gausite atgalines nuorodas”, tuomet siūlome nuo tokių siūlytojų bėgti kuo toliau. Straipsnis turi būti parašytas pagal visus reikalavimus ir įdomus. Jei ieškote kokios nors naudingos informacijos apie paslaugas ir užeinate į straipsnį, kuriame rašoma visiškos nesąmonės. Juk toks straipsnis jūsų nesudomins ir automatiškai yra prarandamas potencialus klientas. Straipsniai turi būti parašyti be gramatinių klaidų, pasistenkite panaudoti bent kelias iliustracijas ir žodžių turi būti minimaliai 300.

Internetinės pamokos apie SEO

Internete galite rasti daugybę informacijos apie puslapio iškėlimą į viršų. Tačiau ar kur nors pasakoja apie straipsnius? Dėja ne. SEO straipsnių rašymas nėra toks lengvas ir darbas, kadangi papasakoti kaip kokybiškai ir apie ką rašyti yra tikrai sunku. Internete galite rasti geriausiu atveju pačio puslapio optimizaciją viduje, tačiau apie išorinę yra labai mažai informacijos. Nepamirškite, kad jeigu niekada nesidomėjote puslapio optimizacija, tuomet sunkiai pasiseks pagal pamoką gerai optimizuoti ir vidinį puslapio turinį.

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnių rašymas

Kriterijai straipsniams

Visuomet prieš rašant unikalius straipsnius, kiekvienam klientui yra parenkama individuali strategija kaip juos reiks parašyti.

  • Straipsnio unikalumas – straipsnis bus unikalus ir niekur kitur netalpintas.
  • SEO kriterijai – straipsnis bus parašytas pagal visas ,,Yoast SEO” rekomendacijas.
  • Tema – visuomet straipsnis bus rašoma pagal atitinkamą tematiką.
  • Žodžių kiekis – straipsniai bus rašomi pagal kliento poreikius, tačiau ne mažiau nei 300.
  • Raktažodžiai – padėsime klientui išsirinkti pačius tinkamiausius raktažodžius pagal jų internetinį puslapį. Naudojama ne daugiau nei du raktažodžiai viename straipsnyje.

Ar rašote tik SEO straipsnius?

Mes galime jums parašyti ne tik išorinius SEO straipsnius, tačiau galime ir rašyti vidinius. Vidiniai straipsniai yra brangesni nei išoriniai. Taip pat galime aprašyti ir jūsų produktus. Aprašinėjame puslapiuose ir temas bei žymas. Galime rašyti ir straipsnius puslapiams pagal jūsų norimą tematiką. Tarkime turite automobilių tematikos puslapį ir jame norite talpinti unikalų straipsnį. Tuomet mes galime rašyti straipsnius į jūsų puslapį automobilių tematikomis. Taip pat yra teikiamos ir kitos SEO paslaugos.

Ar tai brangios paslaugos?

Šios paslaugos yra tikrai pigios palyginant su kitomis SEO paslaugomis. Tai yra kur kas pigiau negu įsigyti atgalines nuorodas. SEO straipsniai yra pigesni negu vidiniai straipsniai arba aprašymai apie pačius puslapius. Preliminarios kainos:

  • 300 žodžių straipsnis – 12 eurų.
  • 400 žodžių straipsnis – 14 eurų.
  • 500 žodžių straipsnis – 16 eurų.

Į kiek katalogų gali būti talpinamas turinys?

Mes galime talpinti į daugiau nei 50 katalogų. Mūsų agentūra šiuo metu turi virš 15 nuosavų katalogų, tačiau bendradarbiaujame ir su kitomis įmonėmis, todėl galime talpinti ir kituose portaluose. Taip pat turime atsirinkę stiprius puslapius, kuriuose talpinimas kainuoja daugiau, tačiau SEO rodikliai yra labai aukšti ir atnešantys daug naudos. Mūsų tikslas, kad jūs matytumėte mūsų darbą ir rezultatus, kad jūsų norimi raktažodžiai iškiltų paieškos sistemose. Su mūsų katalogais jūs padidinsite lankytojų srautą ir paspartės komercinė veikla.

Taip pat yra ir nemokamas straipsnių katalogas su unikaliu turiniu, kuriame galima talpinti visiškai nemokamai.