Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos yra SEO terminas, naudojamas apibūdinti nuorodas, kurios turi aktyvias nuorodas į Jūsų internetinę svetainę iš kitų svetainių. Jos yra labai svarbios paieškos sistemų optimizacijai, nes paieškos sistemos, tokios kaip Google, vertina aukštos kokybės atgalines nuorodas kaip svetainės patikimumo ir autoriteto rodiklį.

Aukštos kokybės atgalinės nuorodos

Aukštos kokybės atgalinės nuorodos

Katalogai yra prižiūrimi

Katalogai yra prižiūrimi

Nišinės internetinės svetainės

Nišinės internetinės svetainės

Kas yra atgalinės nuorodos

Kas yra atgalinės nuorodos?

Gal kažkada esate girdėję apie SEO nuorodas, tai yra tas pats dalykas kaip atgalinės nuorodos. Kitoje svetainėje yra patalpinamas Jūsų norimas raktažodis su aktyvia nuoroda, kad ant nuorodos paspaudus būtų nukreipiama į Jūsų internetinį puslapį. Tai yra viena iš pagrindinių reitingavimo priemonių visose paieškos sistemose. Jei Jūsų puslapis yra gerai optimizuotas ir turi daug stiprių atgalinių nuorodų, tuomet jis turės aukštas pozicijas.

Kokio tipo būna atgalinės nuorodos

Kokio tipo būna atgalinės nuorodos?

Do Follow nuorodos : kuomet koks nors puslapis nukreipia tiesiogiai į jūsų puslapį su sekimu, kad paieškos sistemos aptiktų jūsų nuorodą. Iš tokios nuorodos jūs gaunate daugiausiai naudos.

No Follow nuorodos: tai panašiai kaip ankščiau minėta nuoroda, tačiau be sekimo. Tokia nuoroda paieškos sistemose nesuteikia jums naudos.

Vidinės nuorodos: tokios nuorodos yra naudojamos viename domene. Tarkime šiame puslapyje panaudojama nuoroda ,, SEO Straipsnių rašymas ” , o tame puslapyje yra panaudojamos dar kitos nuorodos. Tai yra vieno domeno susiejami puslapiai kartu.

Žemos kokybės nuorodos: tokios nuorodos dažniausiai yra gaunamos iš brukalo svetainių, kuriuos gali suteikti jūsų puslapiui tik žalos.

Kodėl verta pirkti atgalines nuorodas iš mūsų?

Atgalinės nuorodos yra neatsiejama paieškos sistemos optimizavimo SEO dalis ir turi daug privalumų. Pirmiausia, jos padeda didinti svetainės autoritetą. Kai kvalifikuotos ir gerai vertinamos svetainės rodo į Jūsų puslapį, tai yra lyg patvirtinimas paieškos sistemoms, kad jūsų turinys yra vertingas. Tai gali pagerinti Jūsų svetainės poziciją paieškos rezultatuose. Be to, atgalinės nuorodos gali padidinti jūsų svetainės eismo srautą. Žmonės, naršydami kitose svetainėse, gali paspausti ant jūsų nuorodos ir aplankyti jūsų puslapį

Svetainės pagal kategoriją
Svetainės pagal kategoriją

Mes turime virš 50 skirtingų internetinių svetainių, o iš jų dalis yra orientuotos į tam tikrą kategoriją.

Svetainės nuolat pildomos turiniu
Svetainės nuolat pildomos turiniu

Mūsų internetinės svetainės yra nuolat pildomos papildomu turiniu, kad būtų pritraukiama kuo daugiau lankytojų.

Svetainės su lankomumu
Svetainės su lankomumu

Kadangi mes nuolat pildome turinį į savo svetaines, tad nuolatos susilaukiame pastovių lankytojų.

Svetainės su amžiumi
Svetainės su amžiumi

Mūsų internetinės svetainės nėra naujos. Dauguma jų veikia jau nuo 2020 metų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie atgalines nuorodas

Kur galima gauti pigesnių nuorodų?

Taip pat galime jums pasiūlyti nuorodas iš SEO straipsnių. Jeigu turite unikalių tekstų, kurie niekur nebuvo talpinti, tuomet galite rasti mūsų visą sąrašą kuriame galite talpinti straipsnius ir gauti atgalines nuorodas, tačiau jos neteiks tiek daug naudos. Straipsnių katalogus galite rasti – > SEO straipsnių talpinimas , nuslinkus iki puslapio apačios.

Jeigu jus domina jūsų puslapio iškėlimas į viršų, siūlome pasinaudoti ir kitomis mūsų siūlomomis SEO paslaugomis.

Iš kur galima gauti nuorodų?

Gauti nuorodų galima iš labai daug šaltinių.

 • SEO straipsnių – jeigu turite SEO straipsnių, visuomet juos talpinsite kokiuose nors kataloguose, o jūsų straipsnyje bus įterpiama aktyvi nuoroda ant jūsų raktažodžio.
 • Skelbimai – kai keliate skelbimus į internetinius puslapius, dažnai galite rasti skiltelę ,,Tinklalapis” ir jame įveskite savo internetinio puslapio adresą arba į keliamą produktą nuorodą.
 • Svetainės – dauguma puslapių pardavinėja atgalines nuorodas, kuomet įsigysite atgalinę nuorodą, tame domene gausite atgalinę nuorodą. Tačiau atgalinės nuorodos nėra pardavinėjamos visam gyvenimui, o tik tam tikram laikotarpiui. Tarkime įsigysite atgalinę nuorodą metams, tuomet po metų, ten nebebus jūsų nuorodos.
 • Komentarai – kai rašote kokius nors komentarus po puslapiais arba straipsniais, jums reikia užpildyti vardą, elektroninį paštą ir rekomenduojama įvesti svetainę. Kai įvesite savo svetainę, iš komentaro gausite atgalinę nuorodą.
 • Forumai – forumuose galite naudoti profilio parašą , kuriame įterpiate atgalinę nuorodą. Taip pat diskutuodami forumuose jūs galite savo tekste įterpti aktyviąją nuorodą.
Kokia yra atgalinių nuorodų kaina?

Kaina priklausys nuo Jus dominančios svetainės. Norėdami sutaupyti, rekomenduojama įsigyti paketą. Visos atgalinės nuorodos bus talpinamos dešinėje pusėje prie partnerių skilties. Paketus turime net tris:

 • 3 mėnesių paketas – šio paketo kaina 70 eurų. Jūsų norima atgalinė nuoroda talpinama 10 pasirinktų portalų 3 mėnesiams.
 • 6 mėnesių paketas – šio paketo kaina yra 120 eurų. Jūsų norima atgalinė nuoroda talpinama 10 pasirinktų portalų 6 mėnesiams.
 • 12 mėnesių paketas – šio paketo kaina yra 200 eurų. Jūsų norima atgalinė nuoroda talpinama 10 pasirinktų portalų metams.

Atgalinė nuoroda viename portale:

 • 3 mėnesiai – 25 eurų.
 • 6 mėnesiai – 40 eurai.
 • 9 mėnesiai – 60 eurų.
 • 12 mėnesių – 70 eurų.
Kodėl atgalinės nuorodos yra svarbios SEO?

Atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kurie lemia svetainės autoritetą ir poziciją paieškos sistemose. Jos veikia kaip patikimumo ženklai, parodantys paieškos sistemoms, kad kitos svetainės laiko jūsų turinį vertinga.

Ar visos atgalinės nuorodos yra vienodai vertingos?

Ne. Nuorodos vertė priklauso nuo šaltinio autoriteto, nuorodos konteksto, anchor teksto ir kitų veiksnių.

Ar galima būti baudžiamam už blogas nuorodas?

Taip. Paieškos sistemos, ypač Google, gali nubausti svetaines, kurios gauna dirbtines ar mažos kokybės nuorodas.

Kaip atsikratyti kenksmingų atgalinių nuorodų?

Naudojant paieškos sistemos valdymo priemones, galite atsisakyti kenksmingų nuorodų arba paprašyti nuorodą teikiančių svetainių jas pašalinti.

Kiek laiko užtrunka, kol nuorodos pradės veikti?

Tai gali trukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių, priklausomai nuo nuorodos šaltinio ir paieškos sistemos algoritmo atnaujinimų.

Ar reikia nuolat gauti naujas nuorodas?

Nors nuorodų pastovus prieaugis yra naudingas, svarbiau yra jų kokybė nei kiekis. Fokusuokites į kokybiškų nuorodų gavimą ir turinio atnaujinimą.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
Sutinku