Parduodami domenai

Norite pradėti savo verslą ir dar neturite domeno? Siūlome išsirinkti iš mūsų ,,Premium” klasės domenų ir pradėti savo verslą jau dabar. Pas mus galite rasti domenus, kurie ne tik atitinka Jūsų verslo ar asmeninio projekto poreikius, bet ir padidintų Jūsų prekinio ženklo vertę. Mūsų VIP domenai yra lengvai atpažįstami, lengvai įsimenami.

Parduodamų domenų sąrašas

 

DomenasKaina
Vrakiniai.lt300 €

Dažniausiai užduodami klausimai apie domenų pirkimą

Kaip vyksta domenų pirkimas?

Norėdami įsigyti domeną iš mūsų parduodamųjų sąrašo, Jums reikėtų susisiekti su mumis nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktus galite rasti -> Kontaktai

Tuomet praneškite mums, kuris domenas Jus domina, o mes išrašysime sąskaitą faktūrą. Po sąskaitos apmokėjimo, domenas bus perleistas į Jūsų paskyrą.

Kur domenai yra registruoti?

Mūsų parduodami domenai yra registruojami Iv.lt arba Domenai.lt

Norėdami pasitikrinti, kurioje svetainėje jie yra užregistruoti, galite patikrinti Whois.lt internetinėje svetainėje.

Kodėl verta pirkti premium domenus?

Premium arba VIP domenai yra puiki investicija, kurios vertę galima įvertinti ne tik iš finansinės, bet ir iš strateginės pusės. Yra keletas priežasčių, kodėl verta pirkti domenus:

  1. Unikalumas ir atpažinimas: Premium domenai dažnai yra trumpi, aiškūs ir lengvai atsimenami. Tai gali padėti Jūsų svetainei išsiskirti ir padaryti ją lengvai atpažįstamą interneto erdvėje.
  2. SEO privalumai: Kai kurie premium domenai gali padėti pagerinti jūsų svetainės SEO, nes jie dažnai susiję su populiariais raktažodžiais. Tai gali padėti Jūsų svetainei pasiekti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose ir pritraukti daugiau lankytojų.
  3. Prekinio ženklo vertė: Premium domenas gali reikšmingai padidinti Jūsų prekinio ženklo vertę.
  4. Investicija į ateitį: Premium domenai yra riboti ir jų kaina dažnai didėja laikui bėgant, todėl jie gali būti puiki ilgalaikė investicija. Jūs galite parduoti domeną vėliau, jei jo vertė padidės arba naudoti jį savo projektuose.
  5. Marketingo privalumai: Premium domenas gali padėti jūsų marketingo pastangoms. Trumpas ir lengvai atsimenamas domenas gali padėti gerinti reklamų efektyvumą ir gali būti naudojamas įvairiose marketingo kampanijose.

Perkant premium domenus, svarbu atsižvelgti į verslo specifiką ir strateginės plėtros planus. Tai gali būti puiki investicija į Jūsų verslo augimą ir plėtrą

Ar domenai turi įtakos SEO?

Mūsų atliktos SEO paslaugos rodo, kad domenai turintys raktažodį savo pavadinime, jie gali greičiau pakilti paieškos sistemų reitinguose.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti
Sutinku