Kodėl jūsų verslui reikia socialinės žiniasklaidos

Kodėl jūsų verslui reikia socialinės žiniasklaidos post thumbnail image

Šiuolaikinėms įmonėms yra būtina turėti savo socialinės žiniasklaidos kanalus, nes tai yra nepakeičiamas verslo valdymo įrankis. Nepriklausomai nuo verslo dydžio ar srities, socialinė žiniasklaida yra svarbi, nes ji suteikia vertingą informaciją apie įmonės kultūrą ir vertybes bei gali padėti pritraukti naujų klientų. Be to, daugiau nei trys milijardai žmonių visame pasaulyje naudojasi socialine žiniasklaida, o ši skaičiavimo tendencija tik didėja, todėl yra svarbu, kad jūsų verslas išnaudotų visus jos privalumus kuo greičiau. Taigi, prieš susidomėjus verslu ar prekės ženklu, reikėtų patikrinti jų socialinės žiniasklaidos kanalus, kad galėtumėte įvertinti jų reputaciją ir vertę.

Bet kodėl?

Socialinė žiniasklaida yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis ir jau seniai nebegalime kalbėti apie tai kaip tik tendenciją. Ji yra lengvai prieinama ir naudojama visose srityse, taigi jūsų tikslinė rinka yra tikrai socialinės žiniasklaidos kanaluose. „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ “ ir „YouTube“ yra pavyzdžiai, kurie puikiai veikia kaip marketingo platformos.

Vis dar abejojate socialinės žiniasklaidos reikšme jūsų verslui? Čia yra penkios pagrindinės priežastys, kodėl ji turėtų būti svarbi jūsų rinkodaros strategijos dalimi.

Patobulintas prekės ženklo žinomumas

Padidinti jūsų verslo matomumą neturėtų būti sunkiausias uždavinys , ypač turint socialinės žiniasklaidos galią. Vienas įrašas gali būti perduotas tūkstančiams, netgi milijonams žmonių, vos vienu mygtuko paspaudimu. Investuodami šiek tiek laiko per savaitę, galite lengvai padidinti savo prekės ženklo matomumą ir paveikti savo tikslinę auditoriją, bendraudami su jais.

Kuo daugiau bendraujate su savo auditorija, tuo didesnis jūsų potencialus vartotojų ratas, pavyzdžiui, Twitterio atveju. Paimkime „Amazon“ Twitterio paskyrą. Čia galite matyti, kaip paskyros moderatoriai bendrauja su žmonėmis iš visų pasaulio kampelių. Asmeniniai pranešimai žmonėms, kurie pažymi „Amazon“ savo tweetuose, dėkojantys už greitą aptarnavimą ar produktų kokybę, yra pavyzdys bendravimo.

Žmonės dažnai neįvertina to, tačiau tokie veiksmai padeda didinti bendro prekės ženklo žinomumą, o tai veda ne tik į didesnį potencialių klientų skaičių, bet ir į galimus pardavimus. Paprasčiausias tweetas, atsakant į patenkintą klientą. Tai viskas. Jokio ilgo telefono skambučio, jokių skleidžiamų reklaminių lapelių; tik šiek tiek bendravimo, kad klientas jaustųsi ypatingai.

Nebrangu

Socialinė žiniasklaida yra puiki investicija, leidžianti gauti didelę grąžą už mažas investicijas. Pradedantiesiems yra galimybė sukurti paskyrą be jokių pradinio registracijos mokesčių ir naudotis pagrindinėmis funkcijomis, kad padidintų savo matomumą, nereikalaudami jokių investicijų. Mokamas planas taip pat turi savo privalumų, tačiau jie nebūtinai yra būtini. Geriausia pradėti nuo mažų žingsnelių ir eksperimentuoti, kad sužinotumėte, kokie metodai veikia geriausiai ir kaip galite pritraukti tinkamą auditoriją savo socialinėse medijose. Tikslas yra pasiekti gerą investicijų grąžą ir tai yra viena iš pagrindinių sėkmingos rinkodaros strategijų.

Bendraukite su savo klientais

Socialinė žiniasklaida yra interaktyvi platforma, skirta pritraukti ir bendrauti su klientais. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra konversacija, reklama, ar viralinis įrašas, svarbu išlaikyti klientų dėmesį. Be to, socialinė žiniasklaida yra vertingas resursas klientams, suteikiantis jiems patarimų, gudrybių, naujienų ir informacijos apie pramonės tendencijas. Tai padeda padidinti matomumą ir suteikia jums galimybę tapti vienu iš pirmaujančių verslininkų savo pramonėje. Šis dalyvavimas skatina klientų susidomėjimą ir didina jūsų pasiekiamumą, taip pat padeda kurti ilgalaikį ryšį su klientais.

Lojalumas prekės ženklui

Ištikimasis klientas yra nepakeičiama vertybė. Tai žmogus, kuriuo galite pasitikėti ir kuris nuolat renkasi jūsų prekes, yra sėkmingo verslo pagrindas. Šie lojalūs klientai dažnai yra labiau linkę įsitraukti į turinį, kurį skelbiate socialiniuose tinkluose, ir tuo pat metu padidina jūsų pasiekiama auditoriją šiose platformose. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl reikia kurti ilgalaikius santykius su klientais ir palaikyti juos patenkintus, nes jie yra didžiulės vertės ir padeda jums didinti prekės ženklo matomumą.

Geresnis klientų pasitenkinimas

Dabar klientai greitai dalinasi savo nuomone apie prekės ženklus socialinėje žiniasklaidoje, ypač jei jie turi neigiamos patirties su jumis. Tačiau tai gali būti pakeista, naudojant socialinės žiniasklaidos galimybes. Neigiamos patirtys gali būti paverstos teigiamomis per gerą valią, atnaujinimus ar tiesiog asmeninį atsiprašymą. Remiantis „Ambassador“ infografika, 71% vartotojų labiau linkę rekomenduoti prekės ženklą kitiems, jei jie turi teigiamos patirties su jais socialinėje žiniasklaidoje. Todėl yra svarbu laiku reaguoti į neigiamus atsiliepimus ir stengtis išspręsti problemą, kad klientai jaustųsi vertinami. Tai yra standartinis procesas, kurį šiandien naudoja dauguma vartotojų, diskutuojant apie įmones socialinėse žiniasklaidos platformose.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie socialinės medijos administravimo paslaugas, siūlome perskaityti: Socialinių tinklų administravimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *