Home SEO Paslaugos

SEO Paslaugos

SEO paslaugos kiekvienam verslui

Trumpai apie mane

Lukas Juodagalvis

Domiuosi internetiniais puslapiais jau nuo 14 metų, šiuo metu man 21 metai ir studijuoju informacines sistemas, Vilniaus Kolegijoje. Niekada nesuprasdavau kodėl mano puslapiai negauna lankomumo ir pradėjau smarkiai domėtis puslapio iškėlimais į viršų. Jau kelis metus stebiu visas SEO rekomendacijas ir sėkmingai iškeliu klientų puslapius į viršų. Prieš pradedant dirbti su klientais, visuomet įsiklausau į jų poreikius ir pasiūlau sėkmingas strategijas, kad būtų iškeliama už mažesnes kainas.

Mūsų populiariausios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos, kurios leis jūsų puslapiui pakilti visose paieškos sistemose. Tapsite labiau matomi internete ir įgysite naujų klientų.

icon01-free-img

SEO straipsnių rašymas

Rašomi kokybiški straipsniai, kurių turinys susideda nuo 300 žodžių.

icon02-free-img

SEO straipsnių talpinimas

Pas mus savo norimą straipsnį galite talpinti vos už kelių eurų mokestį.

icon03-free-img

Atgalinės nuorodos

Pigios atgalinės nuorodos kurios dedamos šoniniuose valdikliuose. Čia rasite geriausias paketų kainas.

SEO straipsnių rašymas

Optimizuoti tekstai , kurie talpinami išoriniuose puslapiuose, panaudojant nuo 1 iki 2 aktyvių nuorodų su jūsų pasirinktais raktažodžiais. Straipsniai yra rašomi nuo 300 žodžių.  Šis procesas yra išorinės optimizacijos dalis. Visuose kataloguose kuriuose talpiname, turi didelius DA ir PA rodiklius. Su šiais straipsniai pritrauksite daugiau lankytojų į savo internetinius puslapius.

SEO straipsnių rašymas
SEO Straipsnių talpinimas

Straipsnių talpinimas

Jūsų straipsniai talpinami į mūsų katalogus už vienkartinį mokestį. Straipsnis yra patalpinamas visam gyvenimui, kol egzistuoja puslapis.  Norėdami talpinti jūsų straipsnį turi sudaryti ne mažiau nei 300 žodžių, ne daugiau nei 2 aktyvios nuorodos ir bent viena iliustracija.

Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos turi pačią didžiausią naudą SEO kokybei. Tai vienas iš svarbiausių išorinių optimizacijų. Jūs gausite stiprias atgalines nuorodas iš kitų puslapių, bei kitų portalų lankytojai matys jūsų raktažodį ir paspaudus nukreips tiesiai pas jus. Turėdami stiprias atgalines nuorodas, paieškos sistemos įvertins jūsų puslapį kaip patikimą puslapį.

Atgalinės nuorodos
Talpinimas į nuorodų katalogus

Nuorodų talpinimas į katalogus

Nuorodų talpinimas į katalogus tai viena iš pigiausių SEO paslaugų, kuri turi greitus rezultatus ir pigią reklamą. Katalogai egzistuoją jau ilgą laiką, todėl nauda išlieka ilgai. Jūsų puslapis gali būti įtrauktas į visus Lietuvoje esančius katalogus už 13 eurų mokestį.